Alte știri din fotbal
Noi plecări în Giulești » Fiul fostului antrenor de la FCSB, cedat de Rapid
0
Denis Alibec, prezentat oficial la noua echipă
3
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
1
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Al doilea gol a venit în minutul 14
2
Știri din fotbal internațional
A refuzat-o pe Atletico pentru a mai juca 6 luni la Bayern! Apoi va pleca, după 8 ani la club
0
Probleme la transferul jucătorului dorit de Cristi Chivu » Prima ofertă a fost refuzată: Inter va trebui să pluseze!
0
Jose Mourinho revine pe Bernabeu! » Verdictul spaniolilor pentru GSP, înainte de „dubla” din Ligă: „Benfica îi poate face mult rău!”
0
Marius Niculae a înscris în poarta lui Fenerbahce în 2012, iar acum a analizat prestația celor de la FCSB contra turcilor: „N-au tot două picioare și două mâini?”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
Domn Profesor a luat 5 ...
:)))))))))))
Cel putin gluma aia cu tramvaiu Rapidistii au inventat-o cand ce sa vezi, si noi le-am dat un 5-1 fcsbistilor pe Giulesti si spuneam ca circula tramvaiu 51 prin Ghencea :))) Vatmanu e rapidist :)))
Care e diferența dintre Dinamo și un taxi? În taxi intră doar 4! asta-i de coma.:)))))
Dupa meci, dinamovistii s-au relaxat la un concert Directia 5...
Ati uitat "Parchetul General a inceput urmarirea penala pentru violarea lui Dinamo..."
Bossule, cum e sa ramai in fundu gol pe strada ?? Fara Palmares,sigla,baza de antrenamente, stadion. Legenda spune ca si acum Argaseala se roaga de Copii de la Domnesti sa-i lase si pe Fcsbisti sa se antreneze pe terenu lor. Copii au acceptat dar le-au dat sa se antreneze doar la o poarta :)))))))))))
***. Ce li-so parea amuzant nustiu, mai bine ne-ar preda lectiile lor de jurnalistica pe care le-au luat cum stim stiu toti pe lumea asta. Atunci sa vezi rasuri haotice. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum numara dinamovistii? CS Mioveni, 2, CSU Craiova, 4, Steaua, Astra, Danemarca U21, TSKA Sofia (1956), 9.
glumele astea erau si cand si-a luat fcsb 5-0 de la macabi haifa parca
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.