Comentarii (63)
tony_montana_scarface  •  19 Octombrie 2012, 18:26
Postat de s0ny18 pe 19 Octombrie 2012, 18:22

acum 2 ani la Craiova au fost 32 mii suporteri cu Bistrita asa ca mai usor cu cine mai aduce atatia oameni cu bistria. Atunci daca suporterii erau lasati sa stea pe scari si inghesuiti intrau 40-45 mii pe un stadion de 20 mii.

Universitatea Craiova este o stare de spirit , Dinamo nu !

v_for_vendetta_2011  •  19 Octombrie 2012, 18:26
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

nu...puneai problema credibilitatii....intre dinamo,gsp si uti!

tony_montana_scarface  •  19 Octombrie 2012, 18:25
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

Lasa oltene ca in loc sa mergeti pe stadion stati aici pe net si injurati stelisti ! Nu te supara dar fanii trebuie sa fie langa club si la bine si la rau ! Rapid juca in B cu 15000 de oameni in tribuna !

imperator  •  19 Octombrie 2012, 18:25
Postat de s0ny18 pe 19 Octombrie 2012, 18:22

acum 2 ani la Craiova au fost 32 mii suporteri cu Bistrita asa ca mai usor cu cine mai aduce atatia oameni cu bistria. Atunci daca suporterii erau lasati sa stea pe scari si inghesuiti intrau 40-45 mii pe un stadion de 20 mii.

La craiova aveați doar o echipă unde vă adunați toată zona, în bucurești sunt 3 !

valyomanyd  •  19 Octombrie 2012, 18:24
Postat de v_for_vendetta_2011 pe 19 Octombrie 2012, 18:18

ma....nu conteasta nimeni ca o sa fiti 10 mii dar, nu este de ajuns avand in vedere cheltuielile ce trebuiesc suportate de club cu inchirierea stadionului! chiar acum o saptamana era un articol in care se spunea ca la un pret mediu de 15 lei /bilet este nevoie de minim 12 mii de platitori pentru a iesii pe 0...nici castig ,nici pierdere...pt ca pe langa chirie mai sunt multe chetuieli...firma de paza etc

asa si , cred ca nu poti dormi la noapte ca ramane Dinamo datoare ?: )))))

doreldeladoi  •  19 Octombrie 2012, 18:24
Postat de s0ny18 pe 19 Octombrie 2012, 18:22

acum 2 ani la Craiova au fost 32 mii suporteri cu Bistrita asa ca mai usor cu cine mai aduce atatia oameni cu bistria. Atunci daca suporterii erau lasati sa stea pe scari si inghesuiti intrau 40-45 mii pe un stadion de 20 mii.

da,dar la voi se dadea praz gratuit la intrare

ertyuiop  •  19 Octombrie 2012, 18:23

Era previzibil motivul pt. care maidanezii au vrut sa ramana in cotetul lor......militieni, securisti, diversionisti, asa a fost mereu clubul Dinamo, e adevarat in special in vremurile bune! Azi sunt o palida copie a unui club atotputernic din trecut.....de aceea si mijloacele specifice sunt evident mai putine! Concluzie, fosta echipa mare, actualmente, mica!

imperator  •  19 Octombrie 2012, 18:23

8.000 de bilete. GSP, poate puteți găsi undeva calculul în bani să vedem și noi gaura pe care o vor avea de la meciul ăsta.

doreldeladoi  •  19 Octombrie 2012, 18:23
Postat de v_for_vendetta_2011 pe 19 Octombrie 2012, 18:18

ma....nu conteasta nimeni ca o sa fiti 10 mii dar, nu este de ajuns avand in vedere cheltuielile ce trebuiesc suportate de club cu inchirierea stadionului! chiar acum o saptamana era un articol in care se spunea ca la un pret mediu de 15 lei /bilet este nevoie de minim 12 mii de platitori pentru a iesii pe 0...nici castig ,nici pierdere...pt ca pe langa chirie mai sunt multe chetuieli...firma de paza etc

nu o sa fim 10.000 dar nici stelemeaua daca nu avea rezultate anul asta si juca cu bistrita nici voi nu adunati 10.000..voi aveti suporteri de rezultat.

miticul  •  19 Octombrie 2012, 18:22

din informatiile mele ...pe surse desigur (mi-a zis un caine batran si plin de raie) pe national arena ar urma sa aterizeze un OZN deci e bine sa fie precauti dinamovistii ha ha

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7