Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Steaua? Titlu in Liga a 4-a sau a 3-a? Daca vorbesti de FC FC FC FCSB, n-aveti sanse la titlu cum n-ati avut nici anul acesta. Atata timp cat aveti in conducere puscariasi si ***, poate baga Gigi "meleoane" ca tot nu face nimic.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce sa vedem........ceea ce am vaz acu ceva ani?
ia uitati: https://www.telekomsport.ro/comparatie-foto-tricoul-stelei-din-perioada-de-glorie-1988-vs-cel-de-azi-ce-ziceti-seamana-17665412
or sa se "camufleze" asa de bine ca n-or sa se vada unii pe altii in teren. serios acum: cel mai tare echipament pe care l-a avut steaua ever este cel din 1987, cand erau sponsorizati si de ford. nu e vorba de performante, dar chiar arata grozav. nedepasit nici dupa 40 de ani.
Atat ii duce capul pe gspinsti csf.
nenea care a scris articolul e foarte caraghios , si el stie si vrea sa scoata bani din asta :)))) n-am mai ras de mult la asa aberatii...camuflaj in rosu =)))))))))
Camuflaj, nu o sa ii vada nimeni pe teren.
aia de la nike nu folosesc materiale sintetice, ai luat tu si sunt de bumbac. vezi ca scrie "mike" pe ele si sunt din china.
Ferească Dumnezeu...Iauzi gândire ....Nike i face o aroganța lui CSA Steaua ...bai voi sunteti normali?
Nu poti fi decat idiot?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.