Alte știri din fotbal
Calculele făcute de Ilie Dumitrescu în Superligă: „Le dau 90% șanse”
0
Ioan Andone dezvăluie unde a câștigat cei mai mulți bani: „Aproape ca în țările arabe” + „Iar asta nu am mai spus până acum”
0
Ilie Dumitrescu, val de critici după Csikszereda - FCSB » A avut un singur remarcat
1
Robert Ilyeș: „Asta e slăbiciunea FCSB-ului. I-am studiat și am lucrat două zile la antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Două dintr-un foc! Meciul care a decis primele retrogradate matematic din Serie A
0
Mirel Rădoi a pierdut și al doilea meci în Turcia!
22
Craioveanu, sunat de scouterii lui Sevilla FC! Se pregătește transferul internaționalului român: „Pas uriaș pentru el”
0
Marko Dugandzic va fi liber de contract din vară
0
Lifestyle
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
8
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
15
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Momente de groază într-un cimitir din Slovacia. Familia a auzit zgomote din ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Cum fac față vecinii bulgari la creșterile de prețuri după trecerea la ...
Libertatea
Draga chefere, Poate ai vazut multe meciuri ale Stelei, dar dai impresia ca pe cele ale voastre nu le-ai vazut(cu toate ca nu sunt de acum 15-20 de ani, ci de 1-5 ani. Probabil ca tot de la prea mult uitat in curtea vecinului ai inceput sa uiti sa scrii corect in limba romana, lucru perfect normal la toti semidoctii cu aer de ziarist.
Gazetari Steoisti opritiva!
vorbesc de tudor,favoritul lui craciunescu!am cumparat abonament sa vad furaciunile grobianului!
pune stema de ceangau inapoi si mucles ! :)
priveste sibiu-cfr ai sa vezi hotie mai mare:)
cel mai jegos fotbalist din Romania se numeste ilyes! este ordinarul ordinarilor pt ca intotdeauna loveste pe la spate urit, murdar. trebuie eliminat de pe teren in prima repriza la faultul asupra lui niculae! penalty-ul a fost acordat mult prea usor chiar si pentru unul ca tudor! insa dinamo mai are de recuperat de la arbitrii inca multe puncte.
inainte de 89' a fost steaua dinamo......in timpurile noastre cei care fura pe fata sunt cei de la cfr!
Daca mai vrea cineva o confirmare ca fanii cfr sunt dezastru total nu trebuie decat sa le citeasca inca o data comentariile infecte...Cand se greseste in favoarea lor face parte din joc, cand se greseste pentru altii urla ca descreieratii. Da, reactia lui Danciulescu a fost total lipsita de fair-play. Dar macar nu l-a lovit pe arbitru cum fac bravii vostri jucatori. Abia astept returul si sper din suflet sa va depaseasca si Rapid si Vaslui si Steaua. Sa fi vazut ce obiectivi ati fost cand ne-a scos-o din poarta cu Brasovul sau cu Sibiu, specialistilor in IT. Cat despre stelisti: lasa ca a fost penalty la Mihai Costea cu Brasov, nu-i problema.
te mai intreb o data...meciu sibiu-cfr l-ai vazut?dar astra-cfr?
Prietene...voi si stelistii ar trebi sa stati cu capul plecat 50 de ani de acum inainte sa va rascumparati hotiile...hai ca mergem spre ridicol...sa fim seriosi...fie esti prea copil, fie traiesti in alt univers paralel. Pe mine ma poti minti daca vrei, dar macar nu te minti pe tine! Am vazut la viata mea campionate castigate cu 1-0, 1-0 cu japca si arbitraje de Dinamo pana m-am saturat...si meciuri incredibile, de 135 de minute jucate pana castiga sTEAUA...CAM AN DE AN...DECI LASA-O ASA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.