Alte știri din fotbal
A marcat de două ori contra FCSB și s-a convins: „Rămânem cu ideea asta”
0
Ștefan Târnovanu a făcut show la declarații: „Vai de capul nostru! Nu mai e nevoie de antrenor la meciul ăsta” + Ce spune despre plecare
0
Valeriu Iftime a spus cine va câștiga barajul Dinamo - FCSB: „Ea e mai bună!”
0
Un titular e OUT la baraj! Patronul FCSB a anunțat echipa cu Dinamo: „Doar o întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Au scris istorie în Serie A: Como este în Liga Campionilor! Dezastru pentru Milan și Juventus
0
Echipa care câștiga La Liga acum 26 de ani a promovat din nou în primul eșalon!
0
Surpriza sezonului în Europa?! Echipa din Liga 2 a câștigat Cupa și merge în Europa League
0
Pep Guardiola, în lacrimi la despărțirea de Manchester City, sub privirile tatălui său: „De ce mă iubiți atât de mult?”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
Degeaba le explici, majoritatea vin din familii de securiști și milițieni , educați sa fure ca sa câștige.
Sustin orice pariu pe tema asta. Imi amintesc perfect ca inclusiv in stirea de la Radio au spus ca Polster n-a venit la festivitate. Da un search si vei vedea cine a luat Gheata in anul acela.
Tu cum te mai simți, ești bine??
Prietene, lasa-i! Te jignesc, si-apoi daca le ra spunzi cu aceeasi metoda, te eticheteaza. M-am saturat de acesti imbecili, frustrati, care nu cunosc nici macar istoria propriei echipe. Ei sunt intr-un continuu reality show marca Gigi Becali & GSP si-atat...Sunt dovada vie ca masele pot fi foarte usor manipulate.
Dinamo, echipa care de 15 ani face România de rușine peste hotare cu o nesimțire si consecventa tipica de securiști spurcați.
Are dreptate omul,sunt asa de multe blaturi intre Ceahlaul si Dinamo ca nici noi astia din Piatra Neamt ,nu le mai tinem minte.In tur,3/4 de stadion huiduia inca din minutul 5-6.Oricum,abia am asteptat meciul,am facut bani frumosi pe meciul asta.
Vorbești precum muzica pe care o asculți. Se vede de la posta ca ești un semidoct gen Vanghelie.
Piturca a fost departe si de Camataru si de Mateut. A luat si el Gheata de bronz, dar in alta editie. Nu Mateut, ci Camataru e cel care marca goluri multe in meciuri in care Dinamo pierdea (4 goluri la 4-5, 5 goluri la 5-7, etc.). Cand a luat Mateut Gheata, Dinamo s-a batut la titlu cu Steaua pana in final.
Bă dobitocule acuma pe bune chiar nu vreau sa te jignesc. Una e rivalitatea setaua - dinamo cind ai o nationala buna cit de cit si un campionat bun cit de cit alta e tembelsmul vostru desantat cu 2 echipe care traiesc dintr-un trecut minuscul in Europa . Nici macar Steaua ta nu va conta in urmatorii zeci de ani . Fotbalul sa globalizat in jurul unor cluburi foarte bogate . Mai da-te-n pula mea !
Lipsa constantei, zici. Ok, e posibil. Dar de tocmai cu voi, dintre toate cele 5 din fata? Si numai cu voi! Ceahlaul cu rapid si-a impartit victoriile, pe Vaslui a batut-o si urmeaza returul, pe Steaua a batut-o si urmeaza returul, iar cu CFM a pierdut la Cluj cu 2-1, desi imi amintesc destui clujeni care au spus ca nu meritau sa castige, dupa acel meci. Si urmeaza si la ei, returul dintre cele 2, care va fi la Piatra-Neamt. Iar dinamo a batut 5-0 si 3-2. Singura din primele 5 care n-a intampinat probele cu Ceahlaul. Nu ti se pare catusi de putin ciudat? Mie da. Poate gresesc, dar stiind trecutul dintre cele 2 si pe presedintele celei din urma....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.