Alte știri din fotbal
După 48 de ani?! » Șeful revelației din Superliga tocmai a rostit un obiectiv istoric: „Bugetul ne permite două lucruri”
0
MM Stoica a intervenit în conflictul iscat între Gigi Becali și Florin Tănase: „Nu acceptă!”
0
Refuzat de Șumudică, Ioan Varga le promite o „surpriză” fanilor lui CFR: „Deciziile bune se iau la rece, nu la cald”
0
Nu s-a retras! Constantin Budescu a fost prezentat la echipa din România: „Sperăm să avem împreună o perioadă cât mai frumoasă”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul coleg al lui Chivu a demisionat după o nouă eliminare din Liga Campionilor și un gest nesportiv la adresa arbitrului
0
Istvan Kovacs, un nou meci cu scandal în Europa! Patronul lui Darius Olaru a părut că l-a lovit pe arbitru: imagini incredibile de la final
0
Tabloul complet al play-off-ului Ligii Campionilor » Iată cele 7 meciuri!
3
Cristiano Ronaldo s-a căsătorit cu Georgina Rodriguez! Ceremonie discretă în Portugalia
1
Lifestyle
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
5
Gara din București dispare după 66 de ani. Buldozerele au intrat pe ...
Libertatea
Tragedie cumplită în Dâmbovița: 5 morți după ce un tânăr fără permis a ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Ce urmează după oprirea Unității 2 Cernavodă? Expertul în energie Ionuț ...
Libertatea
DU-TE si invata limba romana!
Asa mult urasti Steaua?!?
Ai facut pe prostul si... ai ramas asa...
ungaria este provincie Romănească !!!! : )))
Ce aveti mah ... Ungaria a fost pasalac turcesc ... numele lor este de sorginte turca, vine de la On-Ogour (in traducere libera ... zece sageti) ...:))
Inteligentule de stana becaliota, cand a devenit Clujul oras romanesc? Cumva in 1918?!? A fost Clujul oras romanesc pana in 1918?! Mai luati o carte de istorie si nu mai behaiti ca oile in saivan! De cand exista Romania ca stat? Clujul a fost oras TRANSILVAN!!! Cu trecatoare limbi oficiale, conform vremurilor. Nu putem nega istoria numai pentreu a fi pe placul unor vadimi sau becali cre(s)tini.
Dute ma omule si canta in alta parte..
În Cluj-Napoca, majoritatea populației este de etnie română (79,46%), existând totodată o importantă minoritate maghiară (18,86%). Pe lângă români și maghiari, în oraș locuiesc și comunități țigănești (0,96%), germane (0,22%) și ebraice (0,07%).
Omul este un retardat si un incult poate. Clujul este fost oras Dac. Ca au venit mongolii dupaia si au ocupat e alta poveste...
Greșit !!! ungaria este provincie Romănească !!!! : )))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.