Alte știri din fotbal
Farul - Universitatea Craiova » Start în primul meci al zilei în Superliga
10
„Mâine ajung în România” » Și-au dat acordul de transfer chiar înainte de FCSB - Csikszereda
0
FCSB - Csikszereda, prima „finală” pentru play-off » Gazdele sunt obligate să câștige: echipele probabile
2
Șocant scandal! Doi fotbaliști de la Poli Timișoara, acuzați că au snopit în bătaie un tânăr de 19 ani: „Huliganii mi-au nenorocit copilul! Parul cu care l-au lovit e plin de sângele lui”
0
Știri din fotbal internațional
Cu Andrei Rațiu titular, Rayo Vallecano pierde în prelungiri pe Bernabeu
1
Starul lui Real Madrid s-a accidentat cu Rayo și a ieșit în minutul 9
0
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin e apt de joc
0
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
macar la noi jucatorii nu canta "steaua este numai una"
pfff gsp-ul instiga la violenta nu se poate asa ceva apoi se mira de ce sunt violente pe stadioane..........dati apa la moara oamenilor sa se certe intre ei gunoaie de stelisti ce sunteti
FORZZA VIOLA & FZR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sunt sigur ca jav^rele,prietene cu oi^tele turbate vor ocupa locul 5 ,respectiv 6 !!!!!!!
CINE TRECE PRIN CRANGASI , IN BERMUDE S-ADIDASI , STAU CU BURTILE PE-AFARA , TOATE CIORILE DIN TARA !!! DE TREI ZILE N-AU MANCAT , DE SAPTE NU S-AU SPALAT , APA , SAPUN SI CU CLOR , ESTE SPAIMA CIORILOR !!!
IMNUL VOSTRU NATIONAL=NEBUNIA LU' SALAM....
- "Ai voştri dinţi de aur... lipsa noastră din tezaur" : ))))))))))))))))))) Asta e tare ! :))
Si pe ala micul
Cand au cutitil la os scriu mult si prost:))
Belwea de "Cand noi faceam coregrafii, voi nu scriati cu 2 de "i" "
Ziaristii lu' peste, nici n-ati pus corect mesajul. "Cand vedeti abecedare FUGITI cat puteti de tare".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.