Alte știri din fotbal
Un fotbalist crescut de FCSB, campion al României, pe radarul lui U Cluj
0
Gică Hagi: „Craiova o să aibă cei mai mulți jucători la lot” » Iată cele 7 nume!
0
Peluza Cătălin Hîldan continuă protestul: „Trebuie să se supună!”
1
„Ați discutat cu Mitriță?” » Ce a răspuns Hagi: „Când un jucător ia această decizie, ce să mai faci?”
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu candidează pentru „Jucătorul Sezonului” la Celta » Ce loc ocupă acum în topul preferințelor fanilor
0
Liverpool, Chelsea și Man United, la coadă pentru căpitanul lui West Ham
0
Stadion nou de 10.000 de locuri după parcursul istoric din Liga Campionilor
0
Cum a făcut doar un slide în PowerPoint diferența în favoarea lui Cristi Chivu: „Eu vreau asta, asta și asta...”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Au plătit-o cu doar 155 de lei, după o lună și jumătate de muncă. „Am depus ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
eu doar la R 2. eram curios sa vad cativa dintre tineri. bine, nici nu avea cu cine. titularii sunt cu capra, la nationale.
DINAMO: 23.Naumovski - 26.Rus, 15.Scarlatache, 30.Moţi, 3.Pulhac, 6.D.Stoica, 14.Bucşă, 22.Strătilă, 16.Curtean, 25.Dănciulescu, 19.Liviu Ganea asta a fost formula initiala. adica doar 3 dintre titularii obisnuiti ai campioanei de toamna. ce a fost dupa pauza a fost jihad...))) numai pustani. manji. 18-19 ani. nu a fost nici o formula de joc. a fost clar, intrati si faceti un pic de miscare. terenul.....foarte mic, un fel de arena de handbal. a favorizat echipa mai atehnica. golul, norocos, dar meritat, kazacii au fost mai experimentati fata de pustani. ps - imi place cum misca matei.
asta intrece tot ..deveniti din ce in ce mai penibili :| si ca sa spui ca jocul s-a schimbat o data cu schimbarile tre sa ai probleme la cap...si cu un prim 11 format din suporteri care mai stiu cu mingea si tot trebea sa-i bateti...auzi tu din kazakhstan :| inca nu-mi revin
Nu m-am uitat la meci , eram sigur cä bateti .
dinamo=WC EUROPEI !!! dinamo=WC EUROPEI !!! dinamo=WC EUROPEI !!!
mein herr ai vazut pe dinamo de la divizia b. e normal.
hai zau ? de aia a batut fc taraf asta? pentru pariuri ?
dinamo=WC EUROPEI !!! dinamo=WC EUROPEI !!! dinamo=WC EUROPEI !!!
floryna din kolentina.. ...))) ce te-agiti fratele meu asa ? sa nu dai in fiert.
pai noroc cu jiji ca ia dat un jucator finului asa de consolare dupa esecurile cu parvulescu si chiriches! daca jucau ispir si zuluf poate poate iesea un egal!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.