Alte știri din fotbal
„Am fost noi foarte buni, nu ei slabi” » Gică Popescu, după ce Farul a scăpat victoria cu FCSB: „Aș fi semnat cu două mâini pentru un egal!”
0
Notele GSP la FCSB - Farul: „Mai jos decât el e doar Dunărea, în perioada aceasta”
0
Ciprian Marica, după FCSB - Farul: „Rezultatul i se datorează lui! Mă câștigă de la meci la meci”
0
Ce a avut de spus Marius Baciu, după un egal smuls pe final de FCSB: „Nu ai cum să nu te gândești”
1
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
De ce ploile din România nu schimbă debitul pe Dunăre și cine deține cele ...
Libertatea
Au cumpărat o casă în Sicilia cu doar 40.000 de euro, dar au descoperit ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
De ce este Ceuta în centrul unei crize migraționiste permanente. Miza ...
Libertatea
Macar mesajul e scris corect de data aceasta... Poate un semn de exclamare in plus acolo, in mijlocul frazei, dar cred ca are rostul sa-l intareasca pe acel NU, hotarat si subliniat. Oricum, sefii astia de galerie ai rapidului nu au nici macar cele doua clase ale trenului. Si de cand mama naibii vinde Liga suporterilor rapidisti bilete?!?! Ce, e vreun SRL, ceva?!?
azi o fac doar cu dinamovistii,g@yinarii !!!
Discriminatii au ajuns sa fie discriminatorii... Jenant!
La copii inteleg, dar femeile de ce ar trebuie sa aiba access gratuit pe stadion? Mi se pare ciudata formularea.. auzi tu... nu primesc bilete gratis.. discriminare. Poate daca era invers era discriminare! Barbatii acces gratuit, femeile trebuie sa plateasca Totusi acest lucru ar fi folosit pt obtinerea de bilete in plus ca sa le vanda altii la negru.
Si tu la Balaceanca !
Foarte buna decizie..., credca ar trebuii interzise de pe toate stadioanele.MUIERILE LA CRATITA
S-ar putea sa faca ceva de genul cum am facut noi anul trecut cu ei ! Un protesc impotriva conducerii . Nu cred ca o sa inceapa sa distruga stadionul fara motiv . Tare sunt curios unde o sa ii puna ..
auzi vezi ca ti-a flegmat cineva pe stema da a facut-o bine nu asa ...minte de bibilica priveste-ti avatarul :)))
La ce ora incepe bataia, pardon meciul?
spuneti mahh pe fata ca iese cu bataie :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.