Alte știri din fotbal
Reușește Rapid „hattrick-ul” la transferuri? » Ce spun părțile implicate
0
Meciul cu FC Botoșani a fost decisiv » Gigi Becali a hotărât: îl pune pe liber de la FCSB!
0
Derby Corvinul - Sepsi în play-off + 8 meciuri de play-out în Liga 2 » Toate rezultatele zilei + clasament în timp real
14
Pe urmele lui Hagi și Popescu » Florin Costea a tăiat panglica, alături de fratele lui: „Pregătiți pentru FCU, Steaua și FCSB”
0
Știri din fotbal internațional
Pista Radu Drăgușin revine puternic în atenție la vară: „Oportunitatea e oferită de prețul fixat de Tottenham!”
0
Gaziantep - Alanyaspor » Duel românesc în etapa #28 din Turcia
0
PSV - Utrecht » Dennis Man are a doua „minge de titlu” în Olanda
0
Inter a răspuns primei oferte a Barcelonei + Înlocuitorul ochit de Chivu: „L-a apreciat mereu”
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
10
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
`nepoate` am o presimitire puternica si simt ca am mult mai multe clase decat tine, nu stiu ce lagatura are una cu alta dar hai sa-ti zic, generala+liceu+facultate(4ani)+o alta facultate la care am renuntat in primul an, in total sunt cam 17 `clase`, daca pun la socoteala si gradinita am vreo 20 desi repet asta e irelevant,sunt destui `prosti cu facultate` peste tot, inclusiv in `satele` unite ale americii.Si acum te-as ruga sa argumentezi, de ce ti s-a parut comentul meu `inteligent`? pentru ca eu cpnsider ca vaslui e mult mai buna decat cfr?
:))))))))) aha ... 17 - 0
Degeaba speri tu sa bata vasluiul daca Steluta nu are puterea sa bata Pandurii. Cu tot respectul!
*pauza
da dar bate CFR AM zis !!!
la puza...4-0 final!
HAI VASLUI VASLUI=VICTORIE 2-0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mai bine Ganea decat Bastos. Sper sa plece la vara.
Un egal ar fi OK. Fortza CFR!
groh groh porcii din gruia forta groh groh=)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.