Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Eden Hazard a dezvăluit cine e cel mai bun antrenor cu care a lucrat în carieră: „Modul în care gândește și își transmite ideile este uimitor”
0
Bayern Munchen a prelungit contractul unei vedete: „Nu m-aș fi gândit niciodată că voi fi aici timp de 10 ani”
0
Thierry Henry, apariție rară alături de misterioasa lui iubită!
0
Un celebru director sportiv, cucerit de Chivu: „A făcut magie! Va fi antrenorul lui Inter pentru următorii 5 ani”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
„Exces de putere” la o primărie din Transilvania: o consilieră locală a ...
Libertatea
Eu ii prefer pe-astia sa mearga in liga sa faca macar 3,4 puncte, decat sa mergeti voi sa veniti cu 1 punct ca ultima oara, si pe urma sa mai fiti si aroganti ca domle , noi in liga, in alea. In fine, sa ne uitam la meci :D
pt. necunoscatori: paszkany este un paduke mizer, un tradator, un ungur ce poate foarte usor sa fie dovedit un evatzionist infect, insa e tolerat si agreat de scarbele care ne conduc tara. asta indiferent de rezultat, de echipe sau de nationalitate.
Mult peste circul de ieri.
Ma contrazice Wesley. :)
:)))))))) sau asa :))))))))))
lasama sa am parerea mea !
1-1 :))))))))))))))))))))
Tudor e un tip corect...desi la meciurile sale...ploua cu cartonase :)
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sau 1-1:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.