Alte știri din fotbal
Daniel Pancu și-a dat acordul » Rapid, negocieri cu atacantul din Italia
0
Victor Angelescu a confirmat » Pleacă de la Rapid pentru 700.000 de euro
2
Prunea l-a oprit pe Dănciulescu: „Mai lasă-i să vorbească și ei. Noi le luăm apărarea și ei merg pe blat”
0
Oțelul a anunțat al doilea transfer al zilei
0
Știri din fotbal internațional
Uzbekistan - Columbia » Uzbecii debutează la Campionatul Mondial!
0
Hary Kane, direct în istorie cu dubla contra Croației: „Felicitări antrenorului, asta ne-a spus la pauză!”
0
Anglia a bătut-o 4-2 pe Croația, dar Dan Alexa vede altă favorită la Mondial: „E mult peste!”
0
Anglia - Croația e meciul începutului de Mondial! Fanii naționalei lui Kane deja visează că „trofeul vine acasă”
5
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
5
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Cel mai înalt pod pietonal suspendat din Europa se va construi într-o ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Kelemen Hunor explodează după zvonurile privind Guvernul Veștea: „Sunt ...
Libertatea
Si nu e bine pentru imaginea Stelei pentru ca devine campioana intr un campionat in care a jucat cu juniori, cu Dinamo care e in reconstructie ,fara Rapid, CFR care e pe nicaieri, Astra care ia bataie de la penultima clasata,practic un campionat care nu se mai joaca pe teren ci in banci datorii si licente.
pai , tocmai asa , sa va miratzi , voi , catzeii !
Nu. ma refeream la fapul ca impotriva Stelei poti juca cu echipa de baza apoi impotriva altor echipe te poti da ranit din diferite motive...
Mai tii minte meciul 7inamu - foresta 4 - 5 ? Era 4-0 pana in min 61 pt caini ! Apoi au primit gol dupa gol in min 62 , 73 , 75 , 82 si 90 !! : ))))))))
Ar fi un gest "curajos" (Murinho).mai ales ca acum are consolidat locul 1
trebuie sa plateasca cumva steaua salariile la aia de vaslui!?oricum i batea cu sau fara juniori
Sper sa nu joace Reghe cu titularii! Sa bage si el cat mai multi tineri:Robert Vâlceanu, Alexandru Aldea, Alexandru Târnovan, Răzvan Grădinaru s.a.m.d.!
Nici nu poti sa pronunti numele .. ca esti prea prost pt secolul asta
cum se nimereste ca exact cu "cea mai puternica si extraordinara echipa" din Romania sa joace cu echipa de juniori?...de ce nu cu Viitorul sau Otelul ca e de la ei de acolo????
la ce nume si avatar ai ...tu probabil inca n-ai dat jos carpeta de pe peretele sufrageriei :))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.