Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Nu te mai lua de ei...doar stii... "Tzi cand sa vazut domn..." E degeaba...
Pt. GSP - mai terminati cu mediatizarea pitecantropului. Chiar nu va dati seama ca ne- am plictisit
hai ca erau si tzi* printre ei si aia sunt de-ai vostri doar, fii obiectiv
da! si ala din stanga e noul transfer al potailor :))
Al' cu paie, al' cu fan... Se vede ca esti dinamovist...in imagine e in dreapta, pentru Becali e in STANGA! :)) =)) :)) =))
ma nu e vina lui ca stati cu camerele de filmat pe el si cand se duce omul la wc. daca va zice ca a muls o extraterestra voi il credeti pe cuvant si puneti si titlu mare in ziar 3D. deja pentru becali televiziunile si ziarele au devenit ca o marioneta, va invarte si va suceste dupa cum ai nazare lui si in 80% din cazuri va ia si la misto si la randul vostru luati la misto omul de rand din romania care gusta can can'urile pe paine
baaaaaaaaa ala e in STANGA LU' NA GIGI, BAAAAAAAAA!!!
Din fotografii lipsesc verii Becali plecati la Miami cu plugusorul si alba-neagra !
back to his roots!! say cheese!!! :)))
Asa patron,asa echipa,asa suporteri! Ma intreb daca galeria stelei il va colinda din nou pe razboinicul luminii la fel cum au facut-o si de Craciun.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.