Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Acelasi subiect care place GSp stiind ca intarata suporterii,adica arbitrajul. Asta pentru un meci gretos ,anost si dupa rima... prost. La Mamut care s-a dus din inertie peste portar se putea da galben, dar nu rosu. La Fofana chiar daca a comentat artagos nu trebuia al 2lea galben ca asa e la footbal te mai si aprinzi (asta daca n-a injurat sau amenintat cu lovirea a arbitrului). La Screciu trebuia eliminat din al doilea galben si ma intreb „inteligentul” Papura de ce nu l-a inlocuit la pauza?! Daca tactica si organizarea echipei e greu s-o inteleaga, macar cateva schimbari bune sa faca si el. Baiaram care se anunta un jucator de valoare se va pierde in mediocritate ca n-are cine sa-l ghideze. La fel si Campanu si Capatana.
Gheata din piciorul drept taiata si poza cu piciorul stang al portarului Perfect, si totat lumea crede.
Sepsi-o echipa clasata in primele locuri pentru duritate-se plange pentru o stergere de crampon urmata de o taietura de gheata!Voi sunteti normali?Pai ati uitat cum a jucat UTA cu Universitatea?Ati uitat ca de fiecare data de la Sepsi aproape toate echipele vin cu jucatori accidentati?
Craciunescu este un ***.Noi cei mai in varsta stim cum arbitra stim povestea cu Copos si electronicele pentru magazinul sau asa ca sa ne lase.Este un nimic.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai mititelule cred ca tu ai fost beat!Mamul s-a pus in fata mingii sa o devieze si atat.Restul sunt *** in capul tau.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Primele 2 meciuri din Liga 1 in 2021, conduse de cei mai buni arbitrii internationali romani si ambii au facut greseli majore, atunci, de-alde Fesnic ce sa mai zici ?
Corect, se putea da cartonas pentru atac periculos. Sincer, din imaginea cu piciorul portarului, pare sa fie o rana vindecata deja, asa se vede. Despre gheata, inteleg ca nu mai poate fi vulcanizata.
Inca un arbitraj pro-prazari... Croatul trebuia eliminat in secunda doi, dupa ce Kovacs a vazut efectele actiunii sale... Ce daca era minutul 2?!... Iar faptul ca in min.92 a dat gratuit un galben, a pus capacul...
Ai baut mult inainte sa scrii aici? Pe ala de il elimina de la sepsi de ce i'a dat galben ca a intrat prin alunecare(cu talpa in jos nu in sus ca mamut) si lu mamut nu i'a dat nici macar galben, trebuia sa ii rupa picioru la portar sa ii dea rosu sau? ....asta e o faza de rosu direct! Slab arbitru!
Domnul Craciunescu care este craiovean si face pe corectul ar trebui sa vorbeasca de meciul ala cu Rapid cand s-a terminat 2-2. Daca Craiova pierdea meciul acela juca in Cupa Cupelor si Rapidul lua campionatul. Dar Craciunescu oltean adevarat si presedinte la Craiova in acel timp a facut tot posibilul ca Universitatea sa castige acel meci ( l-a incurcat un pic Ganea 2-2 ) si Steaua sa ia campionatul iar Universitatea sa joace pe bara ( a pierdut finala cupei cu Rapidul;s-a jucat la Bucuresti ) . ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.