Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"jurnalistii" plang :))))
aia-s canguri ,prostule!:)))
Mai ziaristi de doi bani, ce trofeu a castigat asa zisa generatie de aur de tot o numiti asa?? Aaa acum ca a venit Torje la Dinamo ce va-ti spus, hai sa - l atacam ca a rostit cuvantul performanta si nu a luat trofee!
asta care a scris articolul fara sa se semneze , incercand sa fie ironic s-a facut de ras si a oferit articolul zilei...pt ca performanta inseamna sa joci in cupele europene, sa joci la nationala si sa te transferi la Udinese in seria A pe 5 milioane...daca nici Torje nu a facut performanta, inseamna ca tu ai facut slugaristica nu ziaristica
Cine sare este caine!
cam tarziu si el si Palic !!! Conducere de rah.... Cand se acomodeaza astia 2? Moimartzi? dupa ratarea play off ului?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bine-ai revenit! Sa fie intr-un ceas... elvetian!
BINE TORJE! BINE AI VENIT! SUCCES! HAI CU PLAY OFF-UL!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.