FOTBAL » LIGA 1 » SITUAȚIE UNICĂ ÎN FOTBALUL ROMÂNESC: LOCUL 1 ȘI LOCUL 7 SÎNT DESPĂRȚITE DE UN SINGUR PUNCT
Alte știri din fotbal
Florin Tănase, Valentin Crețu și alți doi fotbaliști, nici măcar pe foaia de joc pentru FCSB - Beșiktaș » Care este motivul
0
Daniel Pancu a anunțat transferuri după ce a pierdut primul amical din Spania: „Zilele viitoare”
0
FCSB - Beșiktaș 0-0 » Campioana joacă ACUM singurul amical din Antalya
3
Petrolul - Fatih Karagumruk, amical tare al „lupilor” azi în Antalya! » Echipele de start
0
Știri din fotbal internațional
Haos în Germania, meci anulat din cauza zăpezii! Ar putea urma și altele
0
Cristi Chivu, desemnat antrenorul lunii decembrie în Serie A! Când își va primi trofeul
0
Tensiuni la Manchester United, Alex Ferguson este acuzat de haos: „Bântuie echipa ca o respirație urât mirositoare”
0
Controversă la Cupa Africii » Arbitri schimbați înainte de meci
0
Lifestyle
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
4
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
3
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Ce este metoda „Biletul”, cel mai simplu truc al hoților de mașini. Cum să ...
Libertatea
Generalii Europei avertizează: continentul trebuie să se pregătească pentru ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Reacția lui George Clooney după ce a fost atacat de Donald Trump: „Mă suna ...
Libertatea
cat de ipocrit poti fii ca sa zici de 11m impotriva cfr-ului in meciul cu rapid si sa nu zici ca ra[idul a marcat golul din offside. cat de i.po.crit, de rau-v.oi.tor poti fii ? voi va puteti privi in oglinda fara sa crape ? obrazul sau oglinda.
as mai adauga ca 11m oferit unirii in prima etapa a fost, de fapt, lovitura libera in afara careului. de ce nu putem fi obiectivi ? eu recunosc ca au mai fost greseli in favoarea cfr-ului insa au fost enorm de multe greseli si IMPOTRIVA cfr-ului. suntem barbati, presupun, sa discutam obiectiv si civilizat. insa la ce sa ma astept vazand tenta din articol ?
tocmai faptul ca era o diferenta astronomica intre steaua si locul 2 denota ceva necurat ! pai daca era asa buna in romania de ce nu rupea norii si-n europa? mergea in ch league dar nu trecea nici de grupe! hai sa fim seriosi, si steaua si dinamo au castigat campionate pe nedrept!dar au castigat si campionate pe bune cum ar fii titlul castigat de dinamo in 2007 sa cel castigat de steaua in 2006 !e penibil ca stelistii si dinamovistii sa se acuze unii pe altii de furaciune !!!
Mie greu sa cred Steaua furat 6 titluri consecutive in anii'90 atat timp cat diferenta fata de locul 2 era astronomica.Dar tu ce sa stii,probabil in perioada aceea inca sugeai de la biberon.Daca Steaua a furat 20titluri atunci Dinamo trebuia sa fie de mult in liga 2.Ma baiete toata lumea stie ca in perioada 80-89 Dinamo avea 6-7 sateliti,tu probabil nefiind in plan in acea vreme nu stii.De aceea iti propun sa taci din gura ca spui numai prostii.
Dinamo are 19 titluri furate.realul din julesti si Unirea urziceni 3 si respectiv 1 titlu adevarate.
Clasamentu la meciurile directe spune tot -c-a-c-a-r-e-z-e-l-o-.! pana sa bateti si voii pe timisoara nici nu mai erati pe gsp..acum ca a'ti batut si cu gafa lui pantelimon plus presa care va umfla la cea mai mica scante..!
dinamo fara blaturi si arbitrii a batut toate echipele care se lupta la titlu fara sa se chinuie prea rau , iti amintesc : dinamo - cfr 1-0; dinamo - unirea 2-1; steaua - dinamo 0-1; brasov - dinamo 0-1 ... nu tin cu dinamo sau cu vreo alta echipa din romania, dar dinamo mi se pare cea mai puternica in acest moment.
oricum ati uitat-o pe fc brasov din schema...si ei sunt in lupta asta..e o lupta in 8 !
dinamo fara blaturi si arbitri nu mai e ce-a fost ,asta e adevarul!
La ce s-a jucat pana acum, dinamo pre cea mai solida echipa. si-a castigat toate derbiurile dar a clacat cu echipele mici uneori din vina arbitrilor. daca de exemplu la meciul cu glori bistrita se dadea penaltiul acela din ultimul minut dinamo acum era pe primul loc cu un punct avans fata de restul echipelor si tot asa cu inca 2 puncte de la craiova cand nu au primit penaltiul acela acum aveau 4 pcte peste toti... parerea mea e ca dinamo daca se concentreaza termina cu 2-3 pcte peste toti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.