Alte știri din fotbal
Cu un singur punct după 7 etape, antrenorul lui Csikszereda admite: „Poate veni şi Mourinho”
0
FC Argeș - Sepsi » Robert Moldoveanu a lovit bara
0
Nemulțumirea lui Marius Șumudică, după a doua victorie la rând cu CFR Cluj
0
Csikszereda - CFR Cluj 2-3 » Trei goluri pentru trei puncte! Vișiniii leagă victorii în premieră în noul sezon
6
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A » Echipele de start
0
Puștiul de 11 ani a făcut peste 3.000 de „duble” în scop caritabil! L-au oprit ca să poată începe meciul
0
Au șocat competiția la primul meci din istorie în Bundesliga!
0
Cristi Chivu pregătește o surpriză la meciul cu Cagliari » Poate reveni titular după un an
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marile companii americane îi întorc spatele lui Trump înaintea alegerilor ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Un tânăr beat a furat un avion Cessna și s-a îndreptat spre centrala ...
Libertatea
Hai Rapid
sa fie. dar eu am zis cam ce rezultat final vad. in fine forzza dinamo !!!!!!!!!!!!!!!
Hai Dinamo hai romanii !
Cit timp in liga 1 o sa arbitreze maghiarii din nord vestul tarii, bucurestiul nu o sa mai viseze vreun campionat . Cel mai mare porc anti bucurestean ramine Mitica Dragomir .
Succes Dinamo, sa vedem fotbal
Nick-ul e cu rapid, avatarul cu Steaua, emblema din dreapta e a CFM-ului si omu' striga 'forza Vaslui'... M-ai facut sa zambesc, omule :) !
da, speranta trebuie mentinuta in viata. tanti speranta e mama romanilor.
Nick-ul e cu rapid, avatarul cu Steaua, emblema din dreapta e a CFM-ului si omu' striga 'forza Vaslui'... M-ai facut sa zambesc, omule :) !
daca te referi la dinamo n-ai nimerit-o. dinamo e experta L 1 in asa ceva. am pierdut campionate si la golaveraj, asa ca.... app, poate nu stiai, o avea dinamo 18 titltuir, dar are si 22 de titluri de vicecampioana. aici surclaseaza pe oricine. iti dai seama cam cate titluri a pierdut dinamo la mustata? deci, daca te referi la dinamo, doar pt ca au stat 20 de etape pe primul loc, te referi degeaba. si asa a stat cam mult, dupa parerea mea. nu are valoare si lotul e foarte subtire. punct.
CRApid pierde
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.