Alte știri din fotbal
Obiectivul-mamut setat de selecționerul României: „Nu există altceva!”
0
Detaliile ofertei pe care Florin Tănase a refuzat-o pentru a rămâne la FCSB: „Erau peste 4 milioane”
0
Gheorghe Hagi l-a sunat pe Drăguș, atacantul așteptat la FCSB: „Să rezolve cât mai repede!”
0
E gata! Portughezul care face furori în Superliga începe curățenia la club: „Nu mai intră în planuri”
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Ritualul secret al lui Vincent Kompany dinaintea meciurilor lui Bayern: „Am 20 de minute pentru asta!”
0
Neymar, prima „victimă” a unei noi reguli împotriva tragerii de timp: un minut în afara terenului
0
Lifestyle
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Tu sigur nai citit tot articolul.Clubul Steaua a primit amenda pentru faptul ca suporterii stelisi au introdus si ei torte pe stadion.In cazul suporterilor dinamovisti problema e ,mult mai grava,avand in vedere ca tortele au venit de la jucatorii lui Dinamo.Daca acele torte erau introduse de suporteri atunci nu se facea atata tam-tam, si cel mai probabil primea si clubul Dinamo o amenda.
daca ereau asa de cocosi suporterii dinamovisti bagau ei petardele , nuj ucatorii , apropo : nu am vazut nici o coregrafie la dinamo., nici macar un steag...
oricum pare destul de interesant cum un fular fara nimik in el poate zbura 10-12 metri ??? dar de traim in Romanica si aici orice este posibil.
super tare oricum va ramine ca si pina acuma ca si mari nostri parlamentari. totul se va rezuma doar la vb emisiuni cu caracter si pina la urma toti vor fi fericiti.
SAU ALTA SURSA:DIRECTORUL FIRMEI DE PAZA (PLATIT DE CINE?).N-A VAZUT, DAR STIE.STIE MAI ALES CA DACA NU VOR FI PEDEPSITI JUCATORII LUI DINAMO SE VA CREA UN PRECEDENT (CE ISTET!)GALERIA STELEI NU AVEA TORTE? CA VAD CA ZICE DE CONTROALE.SAU AICI DE VINA E TOT DIVINITATEA SI ARBITRUL AVRAM(CA PE ASTA A DAT VINA CIRTU)? SAU JANDARMU' CARE ZICE DE FULARUL LUI MOTI, CARE NU AVEA FULAR! VOI CHIAR ATI DEPASIT ORICE LIMITA A P.RO.ST.IEI !SI JURNALIZDELE LUI G STANCA SUNT MAI BUNE DECAT VOI!
Ca orice ziaristi mancatori de...stiti voi ce cand vedeti ca s-a dovedit CALOMNIA VOASTRA, PUSA LA CALE IMPREUNA CU MITA BICICLISTA, incepeti sa o dati p-aia cu protectia anonimatului."PROTECTIA ANONIMATULUI NU E O SUSRSA PENTRU UN ZIARIST ADEVARAT SI CU ATAT MAI PUTIN PROBA IN INSTANTA!D.OB.IT.O.CIL.OR!
daca nu dovediti ce spuneti veti plati. angajatii gsp interzisi pe dinamo si nici o declaratie din partea conducerii sau a jucatorilor sa vedem ce mai mancati.
Totul pentru fotbal: film romanesc 1982. NIMIC pentru fotbal: Steaua-Dinamo si in 2011.
ar fi culmea ca echipa militiei sa fie data in vileag de jandarmi!!!!
DINAMO!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.