Alte știri din fotbal
Dani Coman a reacționat după ce a fost suspendat de FRF: „La fel voi fi sau poate mai dur”
0
Triplul campion al României se bate în ring! Pentru câți bani? „Peste o primă bună la CFR Cluj”
0
Ioan Varga a rupt colaborarea cu managerul sportiv: „Nu mai vreau să «o iau în barbă»”
0
Noul președinte al Consiliului de Administrație de la Dinamo: „Vă spun care e diferența dintre mine și Nicolescu”
0
Știri din fotbal internațional
Cine sunt candidații pentru șefia Federației Italiene de Fotbal
0
Harry Kane a fost la un pas să-i strice „opera de artă” lui Olise: „Strigam la el să...”
0
Real Madrid nu va depune plângere la UEFA după eliminarea lui Camavinga
0
Probleme pentru Ronaldo! Cristiano a dus cu greu meciul până la final, apoi a vomitat
0
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
2
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
988.884,60 de euro se „sting” pentru service-ul ISU. Nota de plată pentru ...
Libertatea
Controale la domiciliu pentru 7 milioane de români: Poliția va verifica ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
Colegule de forum, securistii erau de mai multe feluri, o sati dau cateva exemple sa pricepi,oile sund de mai multe culori ,mai multe rase ,de carne,de lanaetc, caii sunt de tractiune de calarie mai sunt si poneii care nu stiu cum sa le spun, poate imi desenezi tu
Verifica. Care dintre consilierii actuali a lui Johannis este baiatul comandantul penitenciarului Codlea unde ulterior a fost dusa arhiva securitati si au incendiat ce trebuia sa dispara?! Cum tot copiii gunoaielor de IERI ajung si AZI sa conduca?
Shugi pulexul impreuna cu ala de ti-a dat like ! Ma phis pe blocul tau de sarantoc !
Nu pot sa iti desenez ca sa pricepi. Tatal vecinului mort la Otopeni era colonel de securitate. Baiatul nu a fost capabil sa intre la o facultate desi erau plini de lovele, daca babacul era mai mult la Viena si pompasera meditatii, nu reusise sa intre la facultate. Dupa ce a picat la admitere, l-au bagat pe pile sa faca armata la Campina ca sa-l faca pe prostanac securist, sa nu ajunga muncitor la saiba. Daca nu-l baga pe pile acolo, azi ar fi trait. Nu pot avea mila fata de animale de securisti care au creat iadul Gulagului Romanesc. Pe 25 decembrie 1989, Gusa a incercat sa extermine toti ofiterii de secu. Nu a reusit saracul, altfel se scria istoria tarii far securisti.
Da, militienii au stat si s-au uitat la Tv ! :)))
Si tu esti democrat nevoie mare....Acuzi un copil de greselile parintilor din moment ce ..macabru spui ca deschizi sampania cand auzi de copii de securisti morti... E ca si cum cineva ar zice azi in 2015 ca o sa bea un Jack D la moartea ta ca esti stra-stra-stra...nepotul lui ala de l-a tras pe Horea pe roata...
E mai frumoasă sigla asta ://oi60.tinypic.com/21bn0py.jpg
Bah,le iese bine...place la mine la nebunie!!!!!!!!!!!!!
este singura lor coregrafie speciala : isi dau foc la stadion !..))
In plus e bine ca ai sampanie, da sa fii atent cand o desfaci ce scrie pe ea, personal cred ca scrie vin spumant nu sampanie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.