Alte știri din fotbal
A semnat Jovo Lukic! S-au mișcat repede, în fața interesului lui Beșiktaș
1
Ce s-a întâmplat la Rapid, după ieșirea nervoasă a lui Alexandru Dobre: „Situația este destul de simplă”
0
FRF i-a stabilit obiectivul selecționerului Gică Hagi
0
Celebrul lider de galerie a venit în baston să vadă colecția lui Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Lionel Messi a cumpărat și el un club de fotbal!
0
„Pot fi orice, dar nu sunt prost” » Cristi Chivu, exploziv în conferință: „Asta spuneau despre mine!”
1
Marius Șumudică, aproape de al treilea mandat la fosta sa echipă: „S-a întors în lumina reflectoarelor” » Ce spune antrenorul
5
Ionuț Radu, în fața unei reveniri uriașe în Europa League! Patru meciuri decisive pentru semifinale
0
Lifestyle
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
VA DAU BULE PRIN GAT LA TOTI ASTIA DE PROVENITI DIN FAMILIILE TOXICE DE SECURISTI SI MILITIENI DINAMOVISTI . In special la astia khazari adusi de Stalin care ati condus Securitatea pana in 1959, cand s-au comis cele mai multe atrocitati. __________ Stalin daca se scoala din mormant si vede ca la Bucuresti, clona lui Динамо Москва fondata la ordinul lui este inca condusa de generalul comunist de securitate care a ciordit Ghetele de Aur, face pe el de ras. Singura Динамо din lume, inca condusa de un gunoi comunist este la Bucuresti.
Mai baga niste like-uri , tembeleanule ! Eu iti recomand sa iei niste lectii de autolike de la bianco, ca stiu ca vrei :)))))
Astia au creierul spalat.
..)))))))))))))))))))))))))
pai si korsikanu ,mustza
Si ce soarta are Badea????????Ca e bine,mersi,cu nevasta mai tanara cu vreo 30 de ani decat el.......il mai vad in Mertzan cand vin dimineata de la munca,pe la Baneasa..... Iar Borcea??????A venit la voi in club cu pantalonii rupti-n choor,acum e mare milionar!!!!!!!!!
PS:Iar faza aia de la greci,mi se pare de la un meci a lui PAOK,cu tortele pe tot stadionul......mama,mama
sa vedem ce-o face ,ca nu poate tine clubul numai prin insolvente ,a declarat ca scapa clubul de insolventa si in juma de an trece la treaba,la un moment dat va treebui sa si bage bani,altfel va avea aceasi soarta ca badea...borcea....
Lebadator3
Progenitura din familie toxica de securisti, probabil din aia khazari adusi de Stalin din URSS care au condus Securitatea pana in 1959 cand s-au retras sovieticii din tara: - in toate studiile istoricilor, dinamovistii securisti sunt vinovati in Gulagul Romanesc, incepand de cand erai ridicat noaptea din casa cu Volga neagra, pana la masacrele din Delta Dunarii, Canalul Dunare Marea Neagra, fenomenul Pitesti, Aiud etc - ATI EXTERMINAT VOI GUNOAIELE DE LA SECURITATE PESTE 1 MILION DE ROMANI. Armata nu a participat nici in Mtii Fagaras la masacrarea rezistentei anticomuniste. Si acolo tot voi mizeriile dinamoviste de la securitate au actionat. ____ IN 2015 TOT UN SECURIST VA CONDUCE.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.