Alte știri din fotbal
Dinamo, aproape să rateze un nou transfer „ca și făcut”! O echipă de Liga Campionilor a intrat pe fir
0
„S-a ajuns la un acord pentru reziliere” » Rapid se desparte de încă un jucător înainte de startul Superligii
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Știri din fotbal internațional
Surpriză! Care este clubul care dă, pentru a treia oară consecutiv, cei mai mulți jucători în finala Campionatului Mondial
0
Statisticienii și bookmakerii au decis: cine pleacă favorită în finala Campionatului Mondial
0
Prietenul lui Donald Trump, președintele Javier Milei, decizie-șoc: REFUZĂ să participe la finala Campionatului Mondial, dintr-un motiv de necrezut
0
Maestrul își înfruntă elevul la licența Mondială! » Legătura de suflet dintre De la Fuente și Lionel Scaloni
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Ii dau un vin bun,ca am fost fanii Argentinei la mondial :))
...man..nu zice niciodata ''nu''...daca'ti toarna baietii ceva caskaval poate o arzi 24/24 pe jesepeu si bagi likeeni cu basculanta...la cine trebuie :)))))
Salutare si scuze,eram.....putin retinut......:D....Ai dreptate in mare,eu oricum deocamdata stau clam,pentru ca nimeni nu stie ce s-a hotarat si ce a fost castigat sau pierdut.......Steaua a facut ceea ce a facut,cu "Gazde" si jucat in galben,[pentru a evita complicatiile.....ciobanul nu va renunta la Steaua si tot ce inseamna ea,orice ar fi,mai degraba moare.....deci daca virgula chiar va fi cazul,eu zic ca se vor intelege probabil la vreo 800.000 pe an,incepand de anul asta si gata....repet,daca va fi cazul,insa deocamdata NU SE STIE NIMIC!!!!!!!
pròstovane, vorbesti de obsesii cu nickname-ul tau?
Sugerez ca presa si suporterii sa faca lumina in ceea ce priveste clona fabricata de clanul Becali (FCSB, CUI 15224430, infiintata in 2012, conform documentelor care pot fi gasite pe net) si istorica Steaua Bucuresti, cistigatoare a CCE in 1986. Ce legatura este intre clubul aflat pe primul loc in liga 1, infiintat conform documentatiei in 2012, si adevarata Steaua Bucuresti ?
cedez gratuit sigla din stanga mea pentru FCSB asta cu 8 colturi arata ca o flegma pe asfalt FCSB= Fotbal Club Scuipatul Bucuresti =))))))))))
asa e; un adevarat baiat nu vb asa;astai un chacacios cu ochi care nu stie sa mearga nici pe strada
In sfarsit un dinamovist cu capul pe umeri!
dai o aghiazma'...e la moda azi!
baaaa............................... si eram pe locul 2 :)))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.