Alte știri din fotbal
Lacrimi și torțe: Nae Ungureanu, înmormântat lângă Ilie Balaci, în cimitirul Sineasca » Imagini emoționante: fanii și-au condus legenda din Craiova Maxima pe ultimul drum
2
Tănase și Crețu, out de la FCSB! Gigi Becali a intrat în direct și a spus totul: „Dacă îi dădea ăla o palmă, îl făcea una cu pământul!”
3
Detalii incendiare din haosul de la FCSB! » Vestiarul a „explodat”, jucătorii s-au săturat de Mihai Stoica: „Și Robert, șoferul, are tot atâtea meciuri prin Europa”
19
Un nou lider în Liga 2! Recital în Poli Timișoara - ASA Târgu Mureș. Clasamentul
22
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Malaga, în etapa 3 din La Liga » Echipele probabile
0
Când încep negocierile cu Michael Olise » Strategia francezului e clară
0
Denis Drăguș, liber să semneze cu FCSB! Prima reacție a lui Gigi Becali: „E posibil să fie la noi”
17
Oficial! Chelsea l-a luat pe „Dibu” Martinez » Enzo Fernandez, iminent!
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Aici nu-i vorba de bani ci de santaj !
ciobanul a dat zeci de milioane la calugarii boolii si nu a vrut sa dea 2 milioane armatei, isi merita soarta, vor ramane cu el doar gigistii !
Unii dintre ei sunt modesti si nu vor sa se laude ca au o sigla asa de reusita.
ati activat toate clonele turbatilor;:))las ca va obijnuiti cu sigla asa cum v ati invatat si cu mancare putina:))) sasu deloc;
Pai este simplu, multi sunt rudele lui, iar alții ii sunt datori (Duckadam, Lutu, etc.) Nu stiu cum este Argăseală in ecuația asta.
Important era cu cine simpatiza Postelnicu cu Dragnea....:P
La Brasov se fac cizme moto Alpinestar,printre cele mai ok.:))
Vesti bune. 21% zic ca sigla e foarte frumoasa.
:)))) Da' ce bre, exista si atunci Master Chef? De ce purtau șorțuri? Sau lucrau la popota?
Bai Gigi, las-o dra*cului de sigla, e hidoasa rau de tot. Orice stea desenata care are mai mult de cinci colturi nu arata a stea. Aia cu 6 e pe steagul Israelului, cu 7 pare a fi cheie torx, cu 8 chair ca e Lisa Simpson iar de la 9 in sus se transforma in roata dintata. Nu a inventat armata steaua cu 5 colturi si nici nu poate obliga OSIM-ul pe terti sa nu foloseasca acest simbol.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.