Alte știri din fotbal
Farul - UTA Arad, duel pentru play-off în Superliga: GOL în minutul 33
1
Cosmin Contra, dezamăgit după ce a fost înjurat de suporterii lui Dinamo pe Arena Națională: „Toată lumea uită”
1
„Premiul Gazetei a fost Oscarul meu” » Nicolae Dică are patru propuneri pentru Fotbalistul Anului: 3 din Superliga, unul din străinătate
0
Apare o nouă dilemă la FCSB! Două variante pe lista de plecări
5
Știri din fotbal internațional
Horațiu Moldovan și colegii de la Oviedo, atacați cu furie la ieșire din stadion » Poliția a intervenit urgent
0
Surpriză de proporții! Au cucerit al cincilea trofeu din istoria de 148 de ani a clubului
0
Jackpotul vizat de Chivu pentru primul trofeu stagional » Saudiții oferă 22,5 milioane de euro participantelor
0
Preț halucinant pentru o întâlnire cu Messi » Cât costă o asemenea experiență
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Țările din Vest unde românii ezită să se întoarcă: „Cei mai mulți sunt ...
Adevărul
DOUĂ ZILE până la Superlativele GSP, Ancheta #1 din România » Victor ...
GSP SPECIAL
Angajații spionau cum se dezbrăcau studentele de la cea mai mare ...
Libertatea
ce o mai face fundasul celor de la ucluj care a facut penalty in meciul decisiv cu cfr-ul ?
Tu vezi-ti de omeniile dintre *** Mogosoaia, Viitura, Pandoreii si celelalte echipe satesti ilfovene.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cefura cluj aka the blatistii strikes back.
Arbitraj aiurea , dar fara nicio tenta de favoritism , gol din off-side ptr Timisoara , penalti dat usor CFR -ului , e vorba de al doilea penalti . Meci slab facut de ambele echipe .
chivulete avea o restanta la *** de pe vremea cand chiar trageau la titlu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt relaxat. Văd că tu ai nevoie de un ceai de mușețel :))
Cfr 2 penaltyuri daca primul dat usor al 2lea inventat, Nascimento face 4 faulturi de galben de manual si ramane pe teren. A facut baiatul asta tot ce zice la manual ca se sanctioneaza cu galben si nu a fost eliminat. Halucinant. AFARA DIN ARBITRAJ CHIVULETE !!! AFARA !!!
Pai ce sa spuna si ***? Mai bine sa infulece o slanina, sa dea pe gat o palinca si sa-si vada *** de treaba lui..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O să iasă miriuta după meci și o să spună că arbitrul a tras pentru Steaua. Ăștia de la cfr vor să fie campioni? :)))
Nu trebuie sa sari ca ars pentru a comenta civilizat o faza, dar probabil ca ai fost moderat pentru inalta valoare morala a comentariilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.