Alte știri din fotbal
Gigi Becali și-a ironizat un rival în direct la TV: „Când vorbiți cu el, întrebați înainte: «Câtă șampanie ați băut?»”
0
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Știri din fotbal internațional
Îngrijorare pentru Neymar! » Accidentarea e mai serioasă decât a comunicat Santos
0
Maurizio Sarri pleacă de la Lazio, dar rămâne în Serie A
0
Recunoaștere pentru Răzvan Marin în Grecia! Desemnat cel mai bun mijlocaș defensiv
0
Andrei Rațiu, gest superb pentru doi suporteri ai lui Rayo care au fost păcăliți în drumul spre finala Conference League
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Deci nu e operat la Botosani ? :)) Are sanse sa revina pe teren :))
asa sa fie, Cristi, asta daca Roman e pios, daca nu oricum exista si un Dumnezeu al ateilor, care intra in functiune doar cand se intampla cate-o belea:))
hahaha. like!:)
sa ii ajute dumnezeu.
Insanatosire grabnica, sa speram ca va reveni pe gazon la anu.
Hai Steaua! La care moshu...:((((((
.) ok.
D-le Biancorossi ,valvataile spasmului idealistic,ma incita,podidindu-ma cu drag aducerile aminte,fara de acorduri,articuland cuvinte..))Scuze omologilor pentru acest talmes-balmes ,inoportun,pagan dar carismatic..Revenim la cele vechi..!
În cazul ăsta, să nu pomenești de vreun link către site-urile respective. Nu de alta, dar "valah" va fi tentat să intre acolo și, Doamne ferește, va rămâne sechestrat în..."labirintul științei"!
nu stii ce ? ca in viitor te va cunoaste pe tine si veti deveni buni prieteni !..))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.