Alte știri din fotbal
Lista extinsă a lui Gică Hagi » Ei sunt jucătorii din Superligă în vederile selecționerului
0
3 idei ale lui Marius Baciu despre FCSB » Dezvăluiri despre discuția cu Gigi Becali
0
Primii doi jucători care vin la FCSB în vară » Roș-albaștrii rezolvă o mare problemă
0
Decizia finală! » Adrian Mihalcea a anunțat la GSP Live unde va antrena: „Am pus următoarele condiții”
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Un lift s-a prăbușit în clădirea Ministerului Transporturilor. 3 persoane ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
pai daca Munteanu ar intra numai pe finalurile de meci noi am avea 2 ocazii pe meci....
mai omre patrascu ala nici nu stiu daca mai e in lot stoica e pacate amarate. kone e briliant pe langa cei 2. dar e sub EnDoi.
este un jucator mediocru...
sunt de acord ca e cam defensiva echipa...problema e ca trebuie ca danciulescu si catalin munteanu sa intre DOAR pe finalurile de meci,si alexe sa isi revina odata!!!platini trebuie sa joace titular
parerea mea e ca moti e veriga slaba acolo, si fundasul stanga fie ca era diabate fie ca e scarlatache, luchin in centru cu grigore ar fi mai ok, zic si eu pana mea, cat am urmarti si eu meciurile voastre, iar rus e fundas dreapta nu mijlocas.
Luchin,Moti,Grigore,Scarlatache,Pulhac,Rus,Kone....
sunt 6 luchin, grigore, moti, scarlatache, kone (la inchidere, rar in atac) si...rus., mijlocasul-fundas. cel care din 5 tentative de a centra, de 4 ori da peste stadion.
Mie îmi place Kone.
ca la fundas stanga stam perfect....
Cine sunt cei 7 fundași??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.