Alte știri din fotbal
Gigi Becali l-a „scuturat” pe jucătorul de la FCSB: „A făcut-o din prostie, nu din răutate!”
1
Florin Bratu, reacție după finalul de sezon: „Mi-a dat Sergiu Hanca mesaj după meci”
0
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
„Finanțează U Cluj inclusiv din impozitele mele!” » Reacție tare de la Cluj, după vestea că CFR se mută pe stadionul rivalei: „Să rămână acolo!”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
sa`mi fie cu iertare, sunteti oameni in etate nu mosi, m`am exprimat gresit, sar`mana atat am avut de zis, apropo cat aveti pensia?:))))
ohoo, te`ai luat de cine nu trebuie:D:| am fost mare talent la viata mea:D facem cand vrei, cu alergatu mai putin caci joc fotbal cma de 2 ori pe an si asta in ultimii 8 10 ani, dar basica inca ma mai asculta sa stii:)) deci oricand:P.Glumesc si eu cu tine amigo:| normal ca nu esti mos dar esti mai in varsta ca mine oricum, tu stii ca eu te stimez pe tine si pe toti oamenii de calitate indiferent de stinie, echipa etc:>:> chiar m`as fi rsicat sa beau o bere candva cu tine dar mi`ai spulberat gandurile cand te`am auzit ca esti `securist`:)) nu de alta dar la ce gura am s`ar putea sa ma autodenunts deci..:))) apropo, cum ti`a fost ziua? cum au mers anchetele?:))
Moși?? Puștiule:))
pai nici eu dar am avut un unchi (culmea el era microbist de ocazie, el m-a dus pe dinamo in 70, aveam vreo 4 ani si n-aveam stare a zis ca la meci o sa stau cuminte...)))...de acolo pasiunea mea pt dinamo) care se ducea la meciuri de astea. el lucra la 23 august si aveau bilete la meciuri. erau multi dinamovisti si s-a dus si el cu ei sa-l vada pe di stefano, gento, puskas... plus ca orice date statistice ale meciului confirma: 100-102 mii, cu real, in 64. ...)))
''davero.ira'',amice mai iesi si tu in lume(lumea reala),deja te scufunzi in lumea virtuala... Incet,incet vad ca devii fan gsp,o freci toata ziua pe gsp.ro..... Oamenii ca tine sunt inutili societatii...niste scursuri,da-va dreaq
Rivera n-a jucat la icter !
bandorelos sau asa ceva :)))
ti-o dau in paianjen de nu te vezi nici tata n-o scoate la voleu sunt mai rau ca olagion ala... ...))))
da, eu sunt si marelsalul, crezi ca nu stiu?:))) si mai eram cineva, dar nu mai retin, sper sa intre moflea sa ma dumireasca:)) am dubla personalitate si`o dezvolt pe a treia, gen:D
ce batranel sunt eu mai ombre? la patruj cinci ai mei fac stop mai bine ca tine, pe rist..vrei sa facem o proba? e vorba de stop la minge nu de stop cardiac ..........))) la viteza nu ma mai pun eu cu tine, dar hai sa vedem cu stop pe piept si voleu in cros... .........))) vrei??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.