Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, dus de urgență la spital după ce a leșinat la antrenament
0
Mihai Stoica, atac la adresa selecționerului de la juniori: „L-a batjocorit! Are o problemă cu FCSB”
3
Se retrage titularul naționalei după barajul cu Turcia? „Îl criticau și când nu greșea”
0
Cosmin Contra sare în apărarea lui Andrei Rațiu: „Nimeni nu a spus lucrul acesta”
0
Știri din fotbal internațional
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Galatasaray insistă pentru titularul din Turcia - România: 10 milioane de euro
1
Laporta, un nou atac la adresa rivalei: „Real Madrid e mereu ajutată”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
De mai bine de 15 ani Naşu şi Mitică au călcat în picioare "vocea tribunei", au furat ca într-o adevărată dictatură (cu ajutorul unor conducători sau patroni de cluburi) cât au putut fără nici-un fel de remuşcare. Acum umblă cu diversiuni pentru împăcare cu "proştii". Adalbert Kasay şi Valentin Alexandru sunt la fel de vinovaţi ca şi cei doi conducători mafioţi. Suporterul român nu trebue să aibă în gând (în această perioadă) decât descălecarea lui Mitică şi Sandu de la cârma LPF respectiv FRF.
Sclavvi au stat de vorba cu Sandu. Adevaratii suporteri nu au ce discuta cu astfel de personaje. Doar demisia ne satisface.
Ar vrea Mustata sa fie reprezentatul stelistilor, dar asta nu se va intampla niciodata.. El e doar reprezentantul catorva sclavi care primesc bani de la 0ier. Singurii care puteau sa reprezinte stelistii la aceasta intalnire sunt baietii care stateau in Peluza Sud din Ghencea, aproape toti membrii AISS! Si ma bucur ca n-au venit! O sa vina si timpul lor, maxim 10 ani ii mai dau 0ierului la Steaua si se vor putea intoarce alaturi de echipa!
DOAR al lor!
Cauta pe google " Legea 4 Radu Chirita". Un renumit profesor de drept de la Universitatea BB din Cluj explica amanuntit hibele acestei legi.
legea 4 parnaie pt drogatii care se omoara pe stadioane.....sa vina lumea sa cante tot meciul la fel ca pe Giulesti........sa umple stadioanele....sa se joace mai mult in weekend cand este lumea libera.......uitati va in germania cati suporteri vin la un meci de liga a 3-a......si noi avem dar nu mai venim......ce sa vedem ?Circ?
Mircea Sandu: "voi nu mai luati bataie pe stadioane, iar noi vom fura in continuare, facem magarii dupa bunul nostru plac, retrogradam si promovam pe cine vrem noi, etc... nu va intereseaza pe voi, nu va mai bagati, ok ? " Reprezentantii: "s-a facut!" Presa, e de acord si ea. Pleava, poate fi manevrata usor, nu-i problema.
IN PRIMUL RIND TREBUIE REDATA ECHIPA NATIONALA ROMANILOR ....!!!!! PITZURCA TREBUIE SA PLECE .......!!!!! DRAGOMIR LA FEL ,IAR FAMILA BECALI DECLARATA PERSONA NONGRATA .......!!!! ASTIA AU PRIVATIZAT NATIONALA ROMANIEI ...!!!
Asta este inca o incercare a lui Mircea Sandu de a manipula suporterii. Legea 4 nu se poate modifica pt ca are atat de multe "gauri" incat indiferent unde incerci sa "peticesti" vor aparea in alte parti. Ea trebuie schimbata cu totul. A explicat un profesor de drept saptamana trecuta. Este incercarea lui Mircea Sandu de a distrage atentia de la campania impotriva lor. (Daca ar fi vrut o lege corecta, Sandu s-ar fi consultat cu suporterii inainte ca legea sa fie propusa parlamentului.)
Adevaratii suporteri ai Stelei au fost la meciuri si se urineaza pe aiss.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.