Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Here we go: Yan Diomande a ales între PSG și Real Madrid! Semnează pentru 120 de milioane
0
Ce a făcut Auda, în timp ce FCSB juca pe terenul lui Csikszereda
0
Răsturnare în prelungiri: Interul lui Cristi Chivu a început cu dreptul seria amicalelor. Urmează 3 meciuri de lux
0
U Cluj a pierdut lamentabil în Superliga, dar a primit o veste bună din Norvegia
0
Lifestyle
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
13
Noua sală ultramodernă a României va fi inaugurată săptămâna viitoare » Nimeni nu va ghici primul meci care va fi găzduit acolo
7
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
5
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Român întors acasă după 25 de ani în Germania: „Și urzica e mai faină aici ...
Libertatea
Adio, petreceri zgomotoase la curte. Amenzile pot ajunge la 12.000 de lei ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
A treia dronă doborâtă de un avion F-16 în spațiul aerian românesc în ...
Libertatea
iar e tolerat jocul dur. ca in tur...cand trebuiau vreo 3 eliminati de la petrolul. ropotan are 2 talpe. mai e unul care s-a oprit cu talpa in kharja...misto
bai taietorilor de lemne din ploiesti...jucati fotbal,aici nu suntem in local kombat.
petrolu - radpid: derby-ul sezonului 2016-2017 in liga 2 cu o valoare insumata a loturilor celor doua de 12.700 euro !!!
Frate, daca plecam acum, ajungem sa vedem repriza a 2-a si minutele dictate. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Nu stau aici va las pe voi !
Salut,hai petrolul!
Frate, bine le spui si atragi atentia cu maxima clarviziune, ca nu intamplator toata lumea ne spune ca suntem mereu superiori. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Nu mai posteaza stelistii aici! Au ramas doar astia saraci si exclusi din Uefa!
Se va forma foarte curand si un nucleu cvasi si unanim recunoscut de toata suflarea ros-albastra care sa reprezinte galeria noastra unica si respectata de toti pe unde mergem sau ne deplasam sa asistam la meciuri in sectorul rezervat. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
crainicul, cica: sunt doar 7, poate 8 mii de spectator.. nici macar o o mie doua, cati merg la jocurile fcsb. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.