Alte știri din fotbal
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
4
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
2
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Știri din fotbal internațional
Universitatea Craiova - Vitebsk » Oltenii sunt cu un pas în turul 2 al UCL! Echipele probabile
0
De la Fuente îi răspunde lui Deschamps și spune pe cine vrea în finala Mondialului: „Toți căutăm scuze”
0
Thomas Tuchel a avut conferința de presă la pauza semifinalei Franța - Spania: „Extraordinar!”
0
Spania, la 90 de minute de două recorduri istorice!
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
sa fie dat afara pe motiva ca ?....este stelist?...sau ca nu este jucator de dinamo? iti dau un exemplu de jucator stelist care a facut cariera la dinamo....Dumitru Moraru, apoi nu poti spune daca are sau nu fata de dinamo dupa un joc,ce-i drept cu doua greseli mari din care eu ii vad doar una,la penalty,pt ca la autogol mingea s-a lovit de el,doar a avut ghinion sa fie acolo
in frunte cu Nea~Coitza, totul e amatorism la Dinamo,si, mai vezi cate uniii ca vor sa se bata cu Steaua, care a achizitionat poate spuma din Romania :))))))))))00
serios? de ce sa-l dea afara? ca vrei tu? cred ca tie ti s-ar parea normal ca si noi sa-l dam afara pe Parvulescu ca s-a pozat cu tricoul vostru, nu? mentalitate de canal ce ai prietene... sper ca ceilalti suporteri ai lu' Dinamo nu au aceeasi mentalitate ca tine.... sper sa-l sustina pe baiatul asta ca poate veti castiga un jucator bun in viitor!!!
da,probabil.Oricum mai mult de jumatate dintre articole sunt de umplutura.Maruntisuri sportive
Frate, trebuia sa mediatizez stirea asta, nu trebuia sa ramana asa, astept sa fie dat afara.
://www.websiteworthexplorer.com/show.php?url=www.gsp.ro gsp.ro has estimated Worth $7,862,052
stai linistit ca fac astia in curand un articol cu titlu :"Cum ar fi aratat carierea lui Cioinac daca ar fi facut acele greseli in meciul cu Steaua?"
Ce mai asteptati bai conducatorii lui peste, dati-l afara pe clovnul asta de jucator, nici macar fotbalist nu ii pot spune, as face o greseala sa il numesc fotbalist, i-as jigni pe fotbalistii adevarati.
mai oameni buni nu l-a umilit nimeni.... pana la el, Mitrita a trecut de inca 2 jucatori, iar omul a incercat sa-l deposedeze insa nu i-a reusit... am ajuns sa-i iau eu, un stelist, apararea unui jucator de la Dinamo!!!
Deci bine ca la noi nu joaca Parvulescu titular sau ce????:D.............A,gata e clar,asta tine cu Steaua de aia a facut ceea ce a facut.....:)))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.