Alte știri din fotbal
Marius Croitoru, după ce a învins campioana FCSB: „Fără să jignesc pe nimeni, azi am fost buni”
0
Gigi Becali a avut 4 clienți după FC Botoșani - FCSB: „Poate a venit momentul să mă retrag”
0
În direct la GSP Live Special, Iasmin Latovlevici a găsit problema FCSB-ului la Botoșani: „Nu vreau să jignesc...”
0
FC Botoșani - FCSB 3-2 » Campioana, nimicită la Botoșani: Croitoru a dansat după „joga bonito”
39
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
7
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
SAVIOLA PRIETENE IN GROAPA BATE VASLUIUL IUBESC SHOLDOVIA
sal profesore ai vazut ce diferenta de joc fata de meciul cu basitii aia dezbracati din regie? cum se cunoaste kone? pacat de experimentul cu sportul. alea 3 puncte vor costa mult.
a da... maine contestatie, poate iese ceva la masa verde!!!!
Data viitoare da pronosticurile cu o zi mai devreme ca ne apucam de pus la pariuri.
Sa meargă Dinamo si săptămâna asta la comisii: acum sa ceara ca porțile au fost prea mici.:)))))))))))))))))) Ăștia nu au rușine deloc.
My bad , oricum dinamo a avut adversare mai puternice....
asa e amigo, rosu total eronat! dar nici faza cu cu `compensatia` nu a fost frumoasa. la 1-1 dinamo ii redusese la tacere?:)) eu n-am vazut asta , mi s-a parut ca dinamu avea posesia mai buna dar nu creea absolut nici un perisocl pasa de -a latutl, lent , fara voteza, apatici fara atitudine! nu mai conteaza, eu cred ca era mai bine pentru otelul sa nu-l elimina p e mariu , parerea mea ca ar fi castigat.Nici optelul nu joaca cine stie ce, oricum pentru dinamo cred ca e 1 punct castigat si asa la fel ca si cu pandurii.Acum atentie vine vasluiul si rapid, nicuale si inca 2 cica-s suspendati cu vasluiul, iar zic ca un punct va fi de aur, mai mult nu va vad in stare.Vom vedea:)
Al 2-lea penalty a fost o faza CLAAAARA ! Danciulescu a simtit BRUSC in ceafa Flacara Violet din ochii fundasului galatean. Motiv EVIDENT de fault, ca sa nu mai invocam circumstantze incriminatorii care constau in faptul ca O TIGANCA din tribuna bolborosea VRAJI la adresa D-lui Borcea - suferind fiind ca urmare a blestemelor unei babe din Oltenia. A fost un meci in care echipa DINAMO a fost DEZAVANTAJATA clar, tinand cont de faptul ca mai trebuiau acordate inca 5 penaltiuri CLAAAAARE, atunci cand se aparau cu 11 jucatori (10, plus arbitrul) in propriul careu. S-a putut vedea ca un fundas galatean si-a suflat mucii in propriul careu - motiv CLAAAAAR de penalty pt echipa Dinamo !
Mnoh bine , doar stelistii spera ca ala ii fotbalist , Costea mic ii gramada de nivelul lui ... Yero Bello , la Craiova se plangea ca nu are cine sa ii dea pasa , pai daca i-as avea pe Xavi sau Ozil sa imi paseze as marca si eu ceva goluri
ciaos paos la campionat cum zice jiji :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.