Alte știri din fotbal
Elias Charalambous, anunț despre debutul lui Joao Paulo: „Sper să rezolvăm”
0
Fostul atacant al Craiovei cere o reformă în Bănie după umilința cu Farul: „Prea mulți străini, pe vremea noastră nu jucau nici la juniori!”
0
„Îi vreau pe FCSB în play-off” » Valeriu Iftime surprinde înaintea meciului direct cu „crocodilul”: „Să nu ne bată pe noi, au timp să-și facă punctele”
0
Juri Cisotti a semnat: „Ne-am întâlnit la o cafea”
0
Știri din fotbal internațional
Schimbă echipa?! » Negocieri pentru transferul lui Dorin Rotariu
0
A venit și sancțiunea sportivă pentru Inter » Ce riscă echipa lui Cristi Chivu la următoarea abatere a fanilor!
0
Pep Guardiola, discurs manifest despre conflictele din lume: „Cum puteți apăra asta?”
0
Cristiano Ronaldo, dat dispărut pe stâlpii din Riad » Fanii iau în râs conflictul cu vedeta lui Al Nassr
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
BA MA LASI??????????? CAND SA MAI DAT IN ISTORIE PE UN TEREN DE FOTBAL UN PENALTI CUM A FOST AL VOSTRU CU BRASOV??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? CAND FUNDASUL STEGAR ERA LA PESTE 1M DISTANTA DE ATACANTU ADVERS
asa si dupa "vizionarea"matchului, cine crede domnia voastra ca ar merita sa devina champion ?
subscriu! asta spun si eu de minim 2 -3 ani! si m-am sic ertat pe tema asta acum 2-3 ani cu stelisti batrani si cu state vechi! acum mai toti imi dau dreptate! ciobanul e cekl mai rau lucur care i se putea intampla stelei! si nu va vinde in veci, n-avem scapare de el pana n-o muri,.
saracu .... scuze
Bai si daca nu vinde si face 2/3 din pedeapsa , adica 4-5 ani, tot e bine ca doar nu o suna din puscarie sa facă echipa? Eu zi ca braveaza si odata inchis va vinde si scapam dracului de golanul asta care avea 10 clase la revolutie.
inca...dupa ce primeste toata lumea sticlele de la saviola oare el o sa mai vada bine?
nah ne imbatam tugheter. ori la bal, ori la dezalcoolizare.
Moflea ? Dacä o pun pe prietena mea la avatar , iti cad plombele , si ai grijä cä e mult mai tanära , las cä o pun data A.viitoare ! :))
acuma e vina mea ca n-ai facut tu pariu cu savi ??
cum saraca?:| las` ca ma descurc, n-am atata de multe, 3 pariuri sunt:D si de-o fi sa pierd mi-am facut io` calculele dar si de-oi castiga cu ce am de luat...o sa stau numai beat :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.