Comentarii (31)
sscpp
sscpp  •  27 Octombrie 2014, 01:23
Postat de gxgl_pch pe 27 Octombrie 2014, 00:27

://looktv.ro/kovacs-ii-irita-din-nou-pe-campioni-parvulescu-eliminat-video/ vezi si tu la secunda 31,crampoanele pe glezna ...e intrare criminala din spate ...rosu direct reactia comentatorului stelist e fabuoloasa in schimb :" aoleuuuuuuu steaua ramane in 10"

las-o balta, am vazut, nu e de rosu niciodata, cu o singura exceptie, daca te numesti istvan dai rosu clar..........

radu978
radu978  •  27 Octombrie 2014, 01:16

N-a protestat si asta sau Keseru c-au vorbit aia cu arbitrul in ungureste?

napocarepublic
napocarepublic  •  27 Octombrie 2014, 01:02
Postat de m1k3 pe 27 Octombrie 2014, 00:50

daca era un meci de genul tg mures cu posesie peste 60%..dominare totala..ocazii mari gen 2 bare pt tg mures..degringolada la steaua..eram de acord pana si cu "greselile" astea de arbitraj...dar cand colo din minutul 30..tg mures trebuiau sa aiba 2 oameni eliminati..+ penalty pentru steaua in repriza a2a ..oare cat se termina scorul 0-7 ?

napocarepublic (1798 comentarii) =))))))))))))))))))))))))))))))))) au pierdut 7iganii in fieful ungurilor de necrezut+))

m1k3
m1k3  •  27 Octombrie 2014, 00:50

gxgl_pch
gxgl_pch  •  27 Octombrie 2014, 00:27
Postat de sscpp pe 26 Octombrie 2014, 23:48

care periculos ma ca nici nu l-a atins? n-a fost talpa, n-a fost piciorul ridicat, rosu doar daca era pozitie iminenta de a marca, ceea ce nu era cazul

simo_hayha
simo_hayha  •  27 Octombrie 2014, 00:20

sa fim seriosi, arbitrajul a fost PERFECT!

sscpp
sscpp  •  26 Octombrie 2014, 23:48
Postat de gxgl_pch pe 26 Octombrie 2014, 23:30

arbitrul a dezavantajat steaua ,dar sa zici ca parvulescu a facut un fault banal asta e prea de tot . pai a fost un atac extrem de periculos din spate pe glezna adversarului -asta se pedepseste cu cartonas rosu

spartakus.
spartakus.  •  26 Octombrie 2014, 23:48
Postat de ambro2000 pe 26 Octombrie 2014, 23:41

Stelistii nu stiu sa piarda.

Una e sa sa pierzi un meci alta e sa pierzi 2 jucatori si adversarul sa nu aiba nici un eliminat. Gasesti tu diferenta, esti baiat mare.