Alte știri din fotbal
FCSB pune „STOP”, după transferul lui Arnold Garita » Decizia anunțată de MM Stoica
0
Varga pregătește „șocul”: Kopic sau Mutu la CFR Cluj?!
2
Cadou de majorat: Rapid i-a anunțat transferul de ziua lui: „Un nou început, un nou vis”
1
Primul meci din Superligă pe care Corvinul vrea să-l joace la Petroșani: „Să fie sold-out!”
0
Știri din fotbal internațional
Ce a spus Filipe Coelho despre plecare, înainte de Craiova - KuPS: „Suntem într-un moment rău?”
0
PSG - Aston Villa, în Supercupa Europei » Echipele de start
0
Alessandro Murgia a ales și a semnat cu noua echipă: „Bun venit!”
0
Episod curios în Mexic: portarul a fugit cu mingea în mâini până la centru » Ce a făcut apoi este incredibil!
0
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
3
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Precedent juridic după un conflict public între un primar din Arad și fiul ...
Libertatea
Fata din Roșiori de Vede care a absolvit Harvard și lucrează la NATO. ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
copos are vina ca a pus botu la toate vrajelile lu razvanel si dinu vama. si eu am afirmat si afirm in continuare ca razvanel are vina la tot ce se intampla acum la rapid. a adus toate petardele pe salarii imense si cand a vazut ca nu i-a mers a plecat basma curata si a lasat rapid in groapa dar copos a acceptat aceasta prosteala, deci are vina!
tu nu esti un polist ,esti un gunoi.un polist adevarat nu vorbeste si nu scrie in halul asta.sterge sigla luiPOLI si pune-o pe cea adevarata.PALTINISANU,ANGHEL si KOTEK s-ar rasuci in mormant daca ar sti ca ogunoaie ca tine este suporter al lui POLI.HAI POLI!RESPECT PTR. RAPID ,'U' CLUJ SI 'U' CRAIOVA. Comentariul tău...
Comenteaza din mahalaua in care traiesc numai ciortani , Chercea , Braila , ciorditorul de portofele la Madrid , Tzusti .
Rapidul este o pata de culoare necesara in fotbalul romanesc, o echipa fara de care liga 1 va fi mai saraca.Pacat...
COPS A FOST LOVIT DIN TOATE PARTILE DE MAFIA CIOBANEASCO- GAINARO SATANISTA ....!!!! DIN PACATE N-A REZISTAT .....!!!! LOVITURA DE GRATIE I-A DAT-O DINU VAMA .....!!!! PACAT .....!!! RAPIDUL ERA O STARE DE SPIRIT ....!!! SE VEDE CA CIOCOII NOI , SUNT MAI FARA DUMNEZEU CA COMUNISTII ......!!!!!!!!!!
Nu Copos a pus salarii incredibil de mari , de exemplu petarda Surdu 300.000 E ci puradelu tiganos Rasjvan Lucescu . Acest papagal de antrenor a adus Rapidul in groapa . A plecat frustat ciortanul cel mic de Nationala si intors la Rapid a vrut el sa dovedeasca romanilor ce mare antrenor este si ce performante o sa realizeze . A pus salarii enorme la toti fotbalisti crezand ca intra ca Steaua in grupele europene si cu banii de acolo achita datoriile . Mirajul banilor de la UEFA a dus la disparitia Rapidului . Copos nu are nicio vina .
Era momentul ca neanderthalienii fotbalului impreuna cu gloata lor de sustinatori sa faca loc civilizatiei. In momentul in care animalele nu mai fac fata pe teren, incepe gloata sa se manifeste cu obiecte aruncate din tribune - e imaginea clara a neputintei si frustrarii. O alta specie de inapoiati (a se citi dinamo) inca mai rezista, manifestarile sunt identice dublate de o agresivitate sporita a celor de pe teren. La anul insa e posibil sa mai avem o surpriza placuta de acest gen. Ca exemplu - Steaua si CFR nu se inghit, insa cum a fost atmosfera din Gruia in comparatie cu tigania din giulesti ?
mizerabilii se simt bine,putina sus,urmeaza era fotbalului de escrement.
Copos, esti mort. Fii blestemat tu si familia ta si daca iesi din casa mai bine pleaca direct in celula . Si in iad daca ajungi sa-ti fie rusine!
Incet incet, moare fotbalul din Romania..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.