Alte știri din fotbal
S-a lăsat cu nota 2 după Universitatea Craiova - FC Voluntari: „Și-a făcut ghem echipa. Face umbră fotbalului!”
0
Concluziile lui Filipe Coelho, după 3-1 cu Voluntari. De ce spune: „Nu e stilul meu”
0
„Problema este la noi” » Ce simte Florin Pîrvu că trebuie să facă Voluntariul, după al treilea eșec consecutiv
0
Lovitură grea pentru campioană » Riscă să nu mai joace deloc în 2026
1
Știri din fotbal internațional
Dramă târzie: Liverpool se salvează în minutul 90+9, după ce a fost condusă aproape tot meciul de „coțofenele” lui Jaissle
1
Julian Alvarez, în război cu fanii lui Atletico în primul meci al sezonului! Ce a făcut la final
0
Elche - Barcelona, în runda a doua din La Liga » Catalanii debutează în campionat: echipele probabile + cote
0
Tottenham și Manchester City au bătut palma pentru încă un jucător: 59 de milioane de €
1
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
Vaalah,tu macar cunost pe mata?
Care post? Am vazut cum Manea patrona o petrecere specifica unor minoritari, cu mici, bere si mare veselie in cimitir cu mortul pe nasalie.
Pe site-ul asta intra si oameni care acuma invata sa scrie ... Eu nu stiu cum i-a dus capul sa isi faca un cont
ce treaba am eu cu maidanezii, ziceam de prostii care fac calcule cat a castigat bacali..:)
A fost o petrecere pe cinste!
Da-i in mortii lor de frustrați cu spume la gura! In acest sezon Reghemeister a avut incasari de 40 milioane euro si cheltuieli doar 10. Clubul a inregistrat un profit de 30 de milioane euro care asigura linistea financiara. In conditiile astea vorbim de HEGEMONIE, nu avem adversari pt titlu in urmatorii 5 ani! ___ Ofer recompensa primului dinamovist care imi spune unde sunt cele 14 milioane euro de care vorbeste Neghinita ! :)))))))))))))))))))
sa intelegi si tu,noi suntem in post dar, la voi pe masa mancarea savuroasa ramane tot zerul,daca nu stii de zer nu stii cu ce te-ai facut mare mai putinare..
Vezi in Stefan Cel Mare, familia de securisti Anghelache si nepotul afirma ca au investit 14 milioane euro pana acum. :))))))))))))))))))))))))))) Nici Logan care are saracul doar 4 clase absolvite nu pune botul la diversiunile lui Anghelache deprinse in specializarile din URSS! Doar Bianco si alti postaci ce mananca si beau gratis la RIN tac din gura pe forum! :))))))))
La petrecerea stelista a participat si Torje,Ropota n care au cintat din toti plămânii "STEAUA ESTE NUMAI UNA"
becali ia banii, ECHIPA IA TITLURI voiai sa zici amice hahaha
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.