Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Reactie *** care alearga cu ligheanul dupa stapanul Gigi sa-l spele pe picioare. Computerul e dracu care isi baga coada si le inmoaie genunchii fotbalistilor de la Mogosoaia mai repede ca Daniela Crudu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stapinul nostru nea gigi albanezu e cel mai elegant oier din Bucuresti si e bine. Hei hei hei! ! !
Frumos comentariu! Asa ar trebui sa fie toti romanii, buni.
Respect domnului Gheorghe Becali, um sfant inca din timpul vietii!
Ok valahule,ai primit like pentru un comentariu decent.
taticu............ai auzit de pancu...............................sau esti pe pluta........................
Nu mă interesează cum își petrece Alibec timpul liber. Dar constat cu tristețe că e mai gras decât Pancu.
Nu mă interesează cum își petrece Alibec timpul liber. Dar constat cu tristețe că e mai gras decât Pancu.
Va dati seama in ce tara (sau pe ce site suntem) daca acest comentariu a fost ales ca unul "de mare valoare" de catre echipa gsp? Va zic si eu una la fel de "inteligenta": sa fie bine ca sa nu fie rau, a zis e Sfanta Duminica, Becali e genial (sper ca pricepe lumea ca sunt ironic) si trebuie facut sfant inca din timpul vietii, ce bine e sa fim romani, noi suntem cei mai destepti din lume, etc.
in imaginatia Ta si a lui Taplpanica.......FCSB ...are palmaresul CSA Steaua este echipa nou infiintata Doar niste dementi au adus tot fotbalul romanesc in haos Ce va face CSA in urmacomunicatului LPF ?? cum vor incerca sa promoveze in Liga 1 ??? Va prostit in ultimul hal Talpan si o parte din generalii de ...carton
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.