Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
Egipt a scris ISTORIE la Cupa Mondială: premieră după 92 de ani » Mohamed Salah, imperial cu Noua Zeelandă
0
Capul Verde a făcut-o din nou! Surpriză uriașă în duelul cu Uruguay » Sud-americanii riscă eliminarea de la CM 2026
0
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Acum se vede ce Dama De Consumatie Sifilitica este Jumulica aia mica !!! De ce nu-i ia apararea elevului sau ?????????????????????? Daca incidentul se intampla in Stefan cel Mare sau in Ghencea ....cred ca umbla 7 ani in egari si zbiera pe la toate televiziunile. Acu tace malc .....scuipatul dre-q
Este vorba de Sergio Ramos, fotbalist care joaca pe acelasi post cu Moti. Mai mult, campion european si mondial cu selectionata Spaniei a avut si o rugaminte care l-a onorat pe resitean. “Tu esti cel care ai parat doua lovituri? Te felicit! Daca tu esti de acord as dori ca la sfarsitul partidei sa facem schimb de tricouri”. Apara Motzi!!!!!!!!!!!!!!!!! mare Roman ..a eliminat de unul singur echipa fanion a 7iganilor din cimitir...
Ce face baietii ? Ie tristi ?
in bulgaria procentul de minoritari romi e mai mare decat cel din romania,fiind o tara mult mai mica asa ca nu inteleg cum nu poti fi xenofob cu bulgarii? v-ati facut tigani unii pe altii 90 de minute si apoi vii si spui ca v-a pedepsit uefa pe nedrept :))) pt xenofobism
nu cred ca vrei sa ti duc aminte de si mai celebrul: "cine sare? campionii! hei"
Prietene, atat timp cat la petrecerea voastra de final de sezon un anume manelist canta ceva de genul "asta e echipa noastra, e echipa tiganeasca" si toata suflarea rapidista prezenta la eveniment fredona cu ardoare, iar acum mai mult ani se scanda in tribune cu jucatorii "dupa x ani, cupa este la tigani", cred ca e cazul s-o lasati mai moale....
aoleu,pai Ganea are 10 clase peste Rada...:))
" Giulesteni lupta Giulesteni " :)))))))))))) unul din celebrul cantec de incurajare al galeriei c. rapidului Si cate si mai cate bannere semnalate inclusiv de presa, pline de greseli gramaticale. Sunt campioni fara drept de apel in acest domeniu:))))))))))
:))))) esti mai mult decat amuzant! tine o tot asa! nun! sa spunem ca nu au fost manifestari xenofobe! atunci de ce bre? are cineva ceva cu steaua? ce anume? ca doar in meciurile cu bulgarii ati avut arbitraj, ati avut sansa, jucator de camp pe post de portar...e clar! trebuie sfintita crucea aia de pe autocar! Doamne Doamne si Blatini au fost contra stelei si participarii suporterilor ei la meciurile de fotbal ale stelei!
asa e,si nici MM "Nimeni" respectiv ciobanul nu apareau pe la televizor sa zica tzi-tzi.. hai sa fim penibili in continuare,poate prietenul tau nu intelegea bulgara celor din galeria stelei care au indemnat la rasism tot meciul de unde si raspunsul cigani a celor de la ludogoret :)),la 3 din 4 meciuri ale rapidului galeria adversa striga tiganii si nu s-a scris UN articol,si acuma e lezat unul din africa ca a realizat lumea ca e negru,daca aruncam cu o banana dupa un tigan era k,daca aruncam cu o banana intr-un alb iar era k,dar daca aruncam intr-un negru din africa nu e voie
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.