Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
Trump nu a fost de ajuns! Belgia a făcut instrucție cu SUA și s-a calificat în sferturile Mondialului: urmează un meci de gală
0
„Egoul nu-i permite! Cristiano, nu vrem să te ucidem, dar...” » Incredibil ce au scris portughezii despre Ronaldo, după eliminarea de la Mondial
0
Selecționerul Portugaliei confirmă despărțirea: „Este sfârșitul unui ciclu”
0
„Nu urmăresc recordurile, ele mă urmăresc pe mine” » Cristiano Ronaldo, după eliminarea de la Mondial: „Portugalia nu câștigase nimic înainte”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
nici guardiola nu il lua in ultimile 2 luci cu jucatorii astia si conducerea asta
nu conteaza cine vine tot nu se face nimic la steaua poate mai castiga o cupa sau un campionat daca il cumpara becali dar pe teren tot asa o sa joace cat e becali si nu inteleg schimbarile astea la 2 luni sa isi faca un test psihologic gecali
Asa o fi, dar personalitate si coloana vertebrala ZERO
Asa e! Noroc ca ai venit si ai salvat Steaua. Ai luat si titlu si Cupa si chiar erai aproape sa iei si Liga Campionilor, dar au luat-o aia de la Chelski.
Nu conteaza cine este urmatorul antrenor, conteaza ca ciobanul nu pleaca, iar Steaua cu el nu castiga nimic! Transferurile vor fi facute fara cap, iar MiMi aduce numai petarde.
Dinaintea meciului direct dintre Concordia si steaua se stia ca Reghe v-a fi noul antrenor.S-a si conformat.Slughita asa cum a fost el,a avut rezultate.O fi bun,slab,prost sau destept...i-a iesit.
Omul asta are mai mult bun simt si calitate profesionala decat Razvanel+Sumudica plus alte panarame rapidiste! Hai pa
pacat...in afara de faptul k il contesta suporterii sh meciu cu vaslui kre a fost singura greseala...a pregatit bn echipa sh au jukat bn...akm vedem ce u cu reghe...desi eu zic k dak aducea pe altcnva sh fi fost ilie stan/grigoras
Slughita va veni oricand, oriunde, oricum...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.