Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
"iar aleile sînt pline de gropi. Nu lipsesc cîinii, care sînt peste tot." pai este trade mark, cainii din groapa:)))) lasand gluma la o parte, fotbalul romanesc este o ruina, echipele sunt niste glume proaste, cum sa fie stadioanele daca nu niste ruine??? lpf cum naiba omologheaza astfel de cazaturi de stadioane? de ce nu pune niste conditii minime, decente, de amenajare si confort? neputinta nu da un leu sa isi faca o echipa mai de Doamne ajuta, in stadion nu va vopsi nici macar o bordura daca nu ar fi constrans cumva... si cand te gandesti ca le promisese o bijuterie de stadion tot in groapa, dar nu in centrul Bucurestiului, ci in groapa de gunoi Glina,:))))
Stadioanele Steaua , Dinamo si Rapid demolate si construite altele. Nu se poate sa se construiasca stadioane unor echipe aparute peste noapte si celor 3 echipe din Bucuresti nu .
In biroul lui Anghelache ! Dosarele cu toate blaturile si mita pe arbitri cu care au cioridit Ghetele de Aur!
alea sunt în ediția tipărită. Tre să dai bani dacă vrei să le afli :)))
si puncte albe nu sunt ? :)
Deci jucatorii nu pot da declaratii, in caz de infrangere.... hahahahah. Pai in cazul lui dinamo jucatorii nu prea pot da mai niciodata interviuri, pt ca ei pierd mereu si mereu ii injura ***. Pilaf. Off topic... gymd, pune *** mana pe o carte, agramatule!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Simplu, cele două stadioane sunt unități militare, trebuie alocați bani prin cele două ministere și fondurile europene se bagă, strict, în proiecte civile.
asa e nu ne comparam cu voi care de 25 de meciuri nu bateti pe nimeni in grupele ucl sau in preliminari sa nu mai zic, sunteti o rusine istorica, pierdeti cu trencin, partizan *** tur-retur, asta inseamna sa fi fcsbist :))))))))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voi nici stadion nu mai aveti, sunteti evacuati si daca nu era national arena *** cum ati mai fost, hai sa nu-mi zici ca gigi becali a construit din banii lui national arena doar pentru fcsb ca nu te cred sau tu crezi ca National Arena e al vostru ??? Ala e al tuturor romanilor bah, poate sa joace si chiajna acolo, e al tuturor, faza e ca joaca doar cei care au banetu mai gros !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O ruina de stadion pentru o ruina de club, în ultimii 25 de ani acest club a avut doar 2 participări în grupe europene de unde ***, în rest numai rușini istorice în preliminarii, și ei se compara cu Steaua care are vreo 15 participări în grupe, 5 primăveri europene adică a trecut de faza grupelor plus o semifinala în 2006 ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.