FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - JUVENTUS BUCUREȘTI

FOTO Scene demne de "Somnoroase păsărele" în "Ștefan cel Mare" » L-a luat somnul pe banca de rezerve

Articol de GSP - Publicat vineri, 30 martie 2018 21:35

Juventus București a produs primul șoc major din play-out, impunându-se pe terenul lui Dinamo, scor 2-1.

Primele 45 de minute au fost însă extrem de slabe, cu puține faze de poartă. De altfel, Dinamo nu a avut nici măcar o ocazie notabilă, spre uluiala puținilor fani prezenți la meci.

Nivelul extrem de slab al meciului i-a plictisit chiar și membrii staff-ului lui Juventus. Unul dintre aceștia a fost surprins de televiziuni trăgând un pui de somn în minutul 41 al partidei din "Ștefan cel Mare".