Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
Povestea tristă a eroului Iranului » La 14 ani trăia și dormea pe străzile Teheranului
0
Romelu Lukaku și-a atacat coechipierii » Reproșuri la microfon după Belgia - Iran
0
S-a lăsat liniștea la naționala Belgiei » Ce s-a întâmplat imediat după remiza cu Iran
0
Egipt a scris ISTORIE la Cupa Mondială: premieră după 92 de ani » Mohamed Salah, imperial cu Noua Zeelandă
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Inca o informatie pentru tine. Stadionul STEAUA , nu Ghemcea, ca ala e Bulevardul, trece printr-o faza complexa de REMODELARE si va deveni cel mai FRUMOS Stadion al Tarii noastre. De dimensiuni medii, va putea primi, cam tot atatia spectatori ca acum ( ma rog in zilele cand inca nu trecuse in proprietatea lui gb, Sectia de Fotbal a Clubului Sportiv al Armatei STEAUA Bucuresti ! Citeste initialele si minuneaza-te ca sa descoperi al cui este si a fost din 47 pana acum ! Ca un anume latifundiar l-a trecut fraudulos pe numele lui, e altceva. Oricine avand destui bani poate CUMPARA ORICE inclusiv Vila - ca sa nu spun Castelul din Pipera al lui gb !- masini, avioane , flote, Titei, Mine de carbune sau de AUR, Paduri, TARI intregi si chiar aerul pe care locuitorii lor il respira !!! Dar atentie , am scris CUMPARA, nu il deposedeaza pe proprietar de ele, cum a facut cunoscutul personaj negativ din recenta Istorie a fotbalului romanesc, celui mai Titrat Club al Tarii noastre !!!
Nu ai intele NIMIC. STEAUA nu a fuzionat cu Regal ci a cumparat mai multi jucatori de acolo, asa cum gb cumpara an de an, jucatori de la fiecare Club care ii ia fata in Campionat si il Casiga, desi acela investeste cu mult mai putin, decat o face latifundiarul din Pipera !
Prietene nu a fost dat nimeni afara din Ghencea.Complexul Ghencea este intr-o stare avansata de degradare.Suporterii care sustin csa steaua sunt maxim 10 k(sa vazut la meciul cu clona rapidului).La fcsb(Steaua) sunt de 3-4 ori mai multi.Si apropo in caz ca nu stiai.Steaua Bucuresti nu sa desfiintat niciodata asa cum sustine liderul vostru spiritual nea costel talpan.Si nici nu a retrogradat vreodata in L4.Iar in plus de asta Steaua Bucuresti cea infiintata in 1947 nu a fuzionat niciodata cu regal bucuresti.Intelegi?
Pai nu te-ai obișnuit in România banul decide ,nu justiția , dar atâta timp cât palmaresul culori si nume apar in hotărârea judecătorească asta contează,pentru oameni care au citit hotărârea și motivarea unei Instanțe iei au palmaresul din 2003 -2018 atât ba mai mult și numele lor la registrul comerțului apare ca fiind sporting bucuresti .
nu inteleg de ce suporterii FCSb-ului nu accepta ca sunt suporterii acestei echipe......atata timp cat exista o hotarare judecatoreasca definitiva, nu cred ca mai este nimic de spus.....este ca si cum oierul de becali si *** stoica ar afirma la tv ca ei nu au fost la puscarie ci la "facultate"....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă nu pot folosi numele .stema.au fost dați afară din Ghencea.iar suporterii susțin CA STEAUA.atunci chiar aceste lucruri nu înseamnă nimic?
Asa este. -Istoria minciunii continua cu ei. -Vai de ei de parliti. Istoria *** a fost inceputa de ei si se vrea sa continue cu ei.... de penali ce sunt.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Intrebarea este :Cum au ajuns acolo!?!?CINE NE-A CREAT ILUZIA ASTA?sau:ai suferit la golul lui Maccarone(eu nu reusesc sa ma uit la meci pe Youtube dupa 12 ani.)......
Decizia judecatoreasca spune altceva(departe de mine Becali)........doar nu poti folosi numele STEAUA....ATAT
Ca si in multe alte cazuri niciun hot nu se recunoaste hot si fura cat poate daca este lasat . Palmaresul Clubului STEAUA e in Ghencea si apartine sportivilor onesti care l-au format inca de la bun inceput . 21 TITLURI DEC CAMPIONI , iar restul de alte 5 ale lui becali sunt puse in discutie pentru furt de marca si identitate sportiva si candva probabil se va initia un alt proces si pe aceasta speta . Dar anul acesta va urma un trofeu pe care daca-l castiga , e chiar al lor si nu e sub semnul intrebarii . In concluzie si un club si o echipa carora le place sa fure din plin pe carca altor cluburi .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.