Alte știri din fotbal
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită
0
Negocieri-șoc în plin război » Federația iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
0
România U18 - Danemarca U18, la Clinceni, în calificările la Campionatul European: ambele au maximum de puncte
0
Elveția U20 - România U20, în Elite League » Ultimul meci din această primăvară pentru elevii lui Iencsi
0
Știri din fotbal internațional
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Selecționer dat afară la miezul nopții, cu 79 de zile înainte de Mondial!
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
O adolescentă de 16 ani, ucisă în plină stradă. Cinci tineri au fost ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Asta daca ar fi presedintele tarii cred ca ar fi mai rau ca Ceausescu; acel cult al personalitatii ar primi un upgrade la definitie. Imi cer scuze, ma grabesc si mai apar greseli.
Asta nu inteleg cei care zic ca jiji face totusi treaba si ca Steaua sta bine. El chiar nu da doi bani pe Steaua, pe el il intereseaza doar banu' si faima lui...sa se auda de el. Asta daca ar fi presedintele tarii cred ca ar fi mai rau ca acel cult al personalitatii ar primi un upgare la definitie.
Straini, nu romani. Nu fumez nimic, dar de visat visez deoarece nu are nimeni dreptul de a-mi interzice sa visez...poate doar ciobanul, daca inventeaza o lege, if you know what i mean. Adevarat, strainii ar fi greu de convins sa investeasca dar pe parcursul anilor s-au aratat cativa interesati de club.
Bine, dar pînă cînd ? Îți spun eu, pînă începe ciobanul să vîndă jucători, el vrea bani nu performană !
Care sunt rezultatele Stelei in ultimii 10 ani pe plan intern? Cat din imaginea Stelei a stricat acest incult? Cum poate un circar ca asta sa conduca un club de talia Stelei si sa fie parlamentar? Steaua nu ar fi fost in situatia Rapidului sau a lui Dinamo daca nu o lua ciobanul. Asta nu inteleg multi. Ciobanul a fost sfatuit de cineva sa ia Steaua pentru a-si crea publicitate, pentru a-si mari averea si pentru a fi liber. Chiar nu va inteleg cand spuneti de merite, cand in ultimii ani, sa fim sinceri, ciobanul a avut meritele de a face Steaua de ras.
Pun pariu pe 50 de lei ca ai fost azi iarna la palat la cersit.... pardon colindat.
ce faci 303 ? iar ai ghimpi nene ? ma tu nu mai ai nici o bucurie ? chiar nici una ?
E prost fara margini, logic. E stelemizda manelista. Te mai miri ca e Gigi la 5tOAIA? Doar sunt milioane de tac77stelemizde maneliste care il sustin cand se urca pe "maibac".
comparand foto mai vechi cu cele mai noi este evident ca Becalia arata mai cizelat la varsta actuala iar hainele stau altfel pe el. si la fel de evident este faptul ca totul se datoreaza Stelei, adica fotbalului, adica sportului. morala este : copii faceti sport si ajungeti ca Becali ! nota pentru cei seriosi si pusi pe harța : glumesc
Lebadarul isi incurajaza fratele ...care s a ajuns ...nu mai mananca de pe camp ca in copilarie ...acum mananca din palat ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.