Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Umilim armata!
Valahul e nebun :)) ATAT!
Probabil si daca erau Steaua sau Dinamo in situatia voastra procedau la fel! Le faceau ei scapate in vreun fel! Partea grea pentru voi insa de acum incolo incepe!
Care dintre ele ? Aia cu Costica Bauer ?? .. ca te duce capul sa spui ca au venit evreii moscoviti sa 'protejeze' Rapidul ... :)))
asa cred si eu. nu vad ce poate sa faca TAs la chestia asta.
Eh, asa da!! Un rapidist adevarat. Cred ca primul de pe articolul asta, de cand am intrat si citesc pe aici (vreo 10-15 min). Pacat ca nu mai sunt prea multi ca tine. Daca esti din Bucuresti, banuiesc ca mergi cu "piratii" de la T2? Ca si ei gandesc ca tine.
Mitica + rapid = Iubire la infinit
Tipic fotbalului românesc din ultimii ani: se termină meciurile, se termină campionatul, dar nu se ştie sigur cine a învins, cine a luat titlul, cine joacă în Europa, cine a retrogradat şi cine promovează, pentru că se aşteaptă decizii de la TAS, de la tribunale, de la Fisc, de la DNA... Nu mai ştii nici măcar, începând de la Sandu şi Dragomir şi terminând cu arbitrii, selecţionerul şi conducătorii de cluburi, cine rămâne în libertate şi cine înfundă puşcăria, pentru că mai toţi au dosare penale, unii condamnări de-a dreptul. Trist, foarte trist, dar din păcate ăsta e adevărul: avem fotbalul pe care îl merităm, după chipul şi tiparul celor care îl conduc!
Deci Poli si Sportul au furat-o ? Gratis ? : )))
Bai maidanez cu pene...pe noi ne bucura...avem si noi pe cine calca in picioare in urmatoarele meciuri...vezi ca vine etapa 4..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.