Alte știri din fotbal
Continuă petrecerea la Craiova » Cicâldău a dat tonul la dedicații
0
MM Stoica a dezvăluit cine sunt noii oameni din staff-ul lui Marius Baciu: „A fost crescut de Ionuț Chirilă”
0
Daniel Pancu a anunțat primele plecări de la CFR: „Da, pleacă doi jucători! Sunt titulari amândoi”
1
Daniel Pancu aruncă „bomba”: „Habar n-am dacă rămân la CFR!” + „Vorbesc cu Angelescu de mult”
1
Știri din fotbal internațional
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
0
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League
0
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Chiriile din Berlin au explodat: 4.000 de euro pe lună pentru un apartament ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
ce sa ceri la o echipa de clovni?... ...sunt meciuri care nu pot fi cumparate sub nici o forma si ...inca nu l-a cununat oierul si pe Copos
"Meciul Steaua-Rapid nu a fost întrerupt pentru că Bozovici nu a sîngerat! Dacă s-ar fi întîmplat asta, Deaconu punea capăt jocului" Alexandru Boc
pai daca zic una si intelegi ce vrei ,pb ta ,nopate buna! nu te mai baga in seama cand nu este cazul ,macar...
01:03,01:13 si 01:24 sunt cele trei comentarii la care ma refer.
pai dupa cei "care aU FACUT ce au facut nu am mai postat ,de unde din nou?:)))
Eu nu am dat replica acestui comentariu in care apare procentajul.Si ca sa iti raspund si la celalalt cometariu facut imediat dupa acesta,eu nu am pus acea fraza in ghilimele pentru ca nu ar fi fost corecta ci pentru ca asa ai zis tu.
si aici am zis "cei care au facut ce au facut" te bate lb romana ? deci cei care au facut ce au facut din totalul galerie ,se subintelege ,altceva doctule ca scormonesti in rahat aiurea!?
pac ,m-am scos ai vazut ultrasule ,am scris procentajul ,deci ...te caci pe tine cu stropi !
O noapte buna,asemenea!
Asta am vazut si eu .... noapte buna ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.