Alte știri din fotbal
Pe picior de plecare de la FCSB? » Fotbalistul campioanei a fost urmărit de agenți cu Dinamo Zagreb: „Este pe radarul lor”
0
Fiica lui Dennis Rodman, Trinity, a devenit fotbalista cel mai bine plătită din lume: „Ea e viitorul”
0
Cum este văzut Zeljko Kopic în Croația natală: „La noi nu există răbdare”
0
Ianis Zicu avertizează înainte duelului cu Petrolul Ploiești: „Este un meci special!”
0
Știri din fotbal internațional
Chelsea vrea să transfere un jucător trecut pe linie moartă de Juventus și Nottingham » Detaliile mutării
0
Atac frontal la Hansi Flick » „Dacă nu câștigă Liga Campionilor ar trebui demis”
0
Vinovații FCSB pentru eșecul de la Zagreb: Ngezana a fost DEZASTRUOS, Olaru are o statistică negativă uluitoare » Singurul „motor” a fost schimbat la 1-2
0
Tottenham negociază transferul legendei lui Liverpool
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
O șoferiță din Suceava a urcat beată la volan pentru că i-a murit porcul și ...
Libertatea
RUSINE! Asta e scor mah ? Niciodata parca nu m-am simtit , ca dinamovist, asa de umilit...Ati distrus echipa cu ciurucurile voastre si cu jucatori buni vanduti in primul an....RUSINE!
Goluri primite ca la antrenament. Un proiect de 2 bani,doar suprevietuim.
Exact asta e diferenta! Proiectul niu dinamo incepe sa prinda contur... Din momentul care a venit Anghelache, cel mai mare securist cu gura exact ca un sfincter de gibon, s-a dus pe garla toata bruma de liniste si incredere. Stoican a facut minuni sa va intre bine in cap! Sa vedeti de acum incolo ce o sa fie....
Sase
Cum sa iei bataie bha cu 6-1 ? :)))))))))))))) Scor de tenis....
Corect !Asa da. Pe vremuri Pitonul iti reprosa ca nu esti echidistant si avea ceva dreptate.Erai mai mult suporter decat echidistant,realist ! Azi esti cu picioarele pe pamant !
Am vazut si eu golurile, pai, eu n-am vazut meciul insa asa cum a zis Protasov probabil nu-i asta diferentza intre echipe. Astra a dat niste goluri imparabile, cred ca au facut cel mai bun meci al lor din ultimii ani, adica.........le-a intrat tot. : )
Si pt 6inamu sezonul sa incheiat catastrofal ! Am spus ca incepand cu etapa a 13 a , nu o sa mai luati decat maxim SASE pct. !! Ati luat doar 4 pct !! : ))))))
audientele s-au incheiat. game over.
1151 comentarii, voi suntetzi sanatosi la cap? : ))) A jucat Astra ca Barcelona sau ce? : )
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.