Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Iar au batut astia :))))?! niudinamo e-n verva! Doamne fereste sa ajunga tocatorul de coeficient in Europa, mai bine cu baietii astia din Tg Jiu...
Astia inca mai latra aiurea despre "blaturi". Deja devin plictisitori...Paranoici. Sa vedem ce s-a intamplat cu echipele care se credeau furate: 1. Astra cu Voma si Niculae au demonstrat ca nu pot bate nici macar pe Otelul, o echipa muribunda. S-au saturat sa se ia de Steaua, acum s-au apucat sa se lege de propriul antrenor. 2. Petrolul... Contra a dat vina pe tot si pe toate: Steaua, arbitri, teren etc. A ajuns sa nu mai poata da vina pe nimeni si s-a carat in Spania 3. Dinamovistii au latrat si inca mai latra despre blatri in timp ce ei iau bataie de la Viitorul si Pandurii acasa. Deci? Ce se intampla cu paranoicii care nu se uita in propria ograda?
Stai linisti ca, la fel faceti si voi la meciurile Stelei . ( " The pot calling the kettle black".) Nu tu in particular , in general vorbesc . :)
Pai daca Iancu nu va fi jucat, nu va fi in forma niciodata. Eu daca eram in locul lui Reghecampf, l-as introduce incepand de joi, cate o repriza. Cand ai niste tineri valorosi, nu iti permiti sa ii pierzi sau sa ii lasi sa se piarda pe banca. Tragi de ei, indiferent de greselile extrasportive. Doar asa cresc jucatorii. Ii bagi in joc de tineri si ii scoti rar sau deloc. La noi este la moda pedeapsa cu alungatul din lot, afara este la moda sa le dai curaj si sa ii joci in continuare, mai ales pe cei care clar au ceva in plus fata de restul.
Daca chiar esti fan al celor de la Pandurii cum iti permiti sa comentezi de Dinamo? Pai voi deabia anul trecut ati iesit din anonimat si comentati de echipa care a ajuns pentru prima data in semifinalel CL si a deschis drumul echipelor romanesti spre performante? Sa se inteleaga ca totusi port respect echipei Pandurii si in special antrenorului Cristi Pustai. Daca esti stelist care se da cu Pandurii am asta: ://www.youtube.com/watch?v=m6CA8l03PEs
informat, talentat, ak47, glock, șapte lanțuri și-o cătușe:))
SUPERMEGALIKE! Si "norocul" sper sa ramana "neutru" de data asta! Oricum se joaca doua meciuri deci n-ar trebui sa ne facem probleme, in conditii normale de temperatura si umiditate merge mai departe echipa mai buna! :)))
Tucudean este intr-adevar bun.Am sustinut intotdeauna acest punct de vedere.
dark country asta e film bun
Mai defavorizatule, ati avut noroc cu carul azi, dar oricum tot pe 7 terminati ca asta e valoarea voastra ! Sa-i pupati mainile portarului care a castigat meciul azi : 9-3 suturi pe poarta !!!! Sa mai zic ca am avut doua penalty-uri dintre care unul care se vedea de pe luna numai de Balaj nu ?! Nu te ambala ca nu e cazul !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.