Alte știri din fotbal
U Cluj, aproape de al șaselea transfer al verii » Vicecampioana României, acord cu jucătorul
0
A debutat la Dinamo sezonul trecut, apoi a dispărut! Ratează și pregătirea de vară
0
Veste mare pentru dinamoviști, premieră în istoria clubului! Ce se întâmplă mâine
2
Transfer de ultimă oră: avem încă un român în Turcia!
1
Știri din fotbal internațional
A aflat cu două zile înainte că va fi titular la Mondial și a făcut meciul vieții: „Nebunie totală, nu-i așa?”
0
Surse din Salonic: „Câștigă teren posibilitatea demisiei lui Răzvan Lucescu” » Indicii contra rămânerii la PAOK!
0
Dorit de mai multe echipe, și-a prelungit contractul cu Tottenham până în 2031
0
Ce obține Real Madrid de pe urma iminentului transfer la Newcastle: compromisul la care s-a ajuns
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Pe dracu! Are dreptate Negoiță, la doi-zero Țucu este oprit singur cu portarul. Apropo, ce se bâlbâie Morar, știe că tema propusă nu bate cu tema discutată!
Sa va mai aud ca latrati de arbitraj pro Steaua!
Nu e meci din liga lu' mitica fara probleme de arbitraj, 11 m clar pentru Brasov, Tucudean oprit eronat pentru ofsaid, in concluzie : fotbal de kakao, arbitraje de kakao !
eu am spus, si stiu ce spun. fix 3 faze au avut. fix 3 faze. si le-au facut varza pe toate !
Eu zic ca a fost penlaty 100% acolo, dar din cate sevede e greu de vazut acel fault, tusierii nu aveau cum sa vada, unu pe steanga unul pe dreapta, ala de pe stanga nu avea cum sa vada pentru ca vedea piciorul spre minge, ala din dreapta vedea mingea si piciorul spre minge, centralul era la mama dracu departe, singurul care putea observa era ala din spatele portii, dar nu stiu daca a fost vreu arbitru in spatele portii.
si de ce la faza aia arbitrul n-a putut sa vada hentul dar trebuia sa vada penalty-ul??????
nu doar asta. nu se acorda 11 m mai omule la asemenea faza, in fotbalul vestic. astfel de contacte, in anglia sau germania sau oplanda sau italia sunt cu sutele. este incredibil, nu mi-a venit sa cred ca ala da 11 m. si ca nu da, la motocositoarea grecu. nu mai spun ca am ramas cu gura cascata la acel offside dictat de un chior. faci 3-0 si hai acasa, mai tramvai ! uite cum se poate vicia un rezultat, intr-un mod absolut, dar absolut nemeritat.
oho,taurul a rapus Roma??????ma rog,pe jumate asa....:D
hai cu penalty-urile la dinamuuuu echipa sampanie...oricum nu terminati in top 10, ati avut o crestere pt ca ati jucat cu echipe gen Chjiajna - Chindia - Brasov...iar urmatoarea echipa din primele 8 va da terenu in cap original...
Te referi la Morar ? Pai este dinamovist !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.