Comentarii (1299)
alenb
alenb  •  10 Mai 2015, 21:47

si cand ma gandesc ca unii din FCSBisti erau ingrijorati de coltescu.. pe bune acum, *** asta FCSBista chiar au crezut ca sunt victimile arbitrilor? Le-a dat GSP o statitica 12-0, 5-10 si astia chiar au crezut ca sunt ca Rapidu, ca lupta impotriva tuturor ))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

oviatapentrusteaua
oviatapentrusteaua  •  10 Mai 2015, 21:47

Daca Alpin si Lali Sezarica stau ascunsi, macar sa avem bucuria sa-l vedem pe umflatul de Logan cum sufera pe aici. :))))))))))

onduku
onduku  •  10 Mai 2015, 21:47

Vedem noi ce zic Craciunescu si Porumboiu, nu comentatorii dinamovisti de la Digi. Celalalt comentator, un stelist finut, s-a retras din cauza lui Vali Moraru. ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

antreprenor
antreprenor  •  10 Mai 2015, 21:46
Postat de chronic pe 10 Mai 2015, 21:44

ce inseamna coada intre pciioare??? erau vremuri cand nu trecea nimeni 2 tururi in eruopa...acum vreti ucl si primaveri...interesant e ca vreti numai de la steaua... :))))))))))))

tu chiar vrei sa zici ca trecem de preliminarii? cu jocurile astea de azi? astea is echipe de titlu?ma faci sa rad :))))) nici cu o brigada de romani la centru nu trecem de primul tur

teo94_rapid
teo94_rapid  •  10 Mai 2015, 21:46
Postat de adriann_ pe 10 Mai 2015, 21:44

Stai linistit ca Brasovul face minim un egal cu FCSB. Totul e sa fie ASA in stare sa-si faca punctele. In rest, e placut sa vezi cum FSCB este nevoita sa salvezeRapidul. Nu mai aveam prea multe sanse daca lua Chiajna 3 puncte in seara asta si facea 37, cu blatul cu Viitorul se ducea la 41 si aia era, daca isi ia CFR punctele inapoi eram retrogradati fara 4 victorii din 4 meciuri. Cred ca lui valahu, imperafchiorul si dash_berlin o sa le crape venele cand o sa inteleaga ce se intampla in seara asta. :D =)) =)) =))

Slabe sanse sa castigam noi 4 meciuri consecutiv.

jim_raynor
jim_raynor  •  10 Mai 2015, 21:46

pebalty cadou

tandd
tandd  •  10 Mai 2015, 21:46
Postat de a.c.a.b_st pe 10 Mai 2015, 21:45

nu-s sigur..astept sa vad reluarea la pauza.

eu nu ma leg de faptul c-a dat penalty un arbitru slab,n-a zis nimeni de furt ,am zis doar ca e penibil cand striga unii pe aici,,ce mai domle,penalty clar,,,adica negam evidenta si cadem cu toii in penibil cand sustinem ca ala e ,,penalty clar,,,A fost penalty doar fiindca l-a dat coltescu atat

val70
val70  •  10 Mai 2015, 21:46

Daca juca Tucudean, era deja vreo 3-0... :))

baba_yaga
baba_yaga  •  10 Mai 2015, 21:46

Colțescu Sebastian nu e ăla cu probleme (grave) la mansardă care s-a aruncat de la etaj?

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Mai 2015, 21:46
Postat de oviatapentrusteaua pe 10 Mai 2015, 21:44

Becali este de vina ba, ai 2 sezoane bune cu preparator fizic german si metoda TRX si schimbi cu Galca si preparator dupa scoala spaniola. Se lucreaza haotic cu Galca si 99 de antrenori secunzi.

eu stiu ba valahule,tu il aparai pe gigi ,nu eu

  • 1
  • •••
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • •••
  • 130
Comentează