Comentarii (1299)
valu4ever
valu4ever  •  10 Mai 2015, 21:34

un arbitru care a vrut sa se arunce de pe bloc,ce sa-i ceri?

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Mai 2015, 21:34

a fost clar,ati aparut postaci antistelisti,*** a spus taz ca o sa apareti imediat ce apare o faza mai grea

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jim_raynor
jim_raynor  •  10 Mai 2015, 21:34
Postat de rangers94 pe 10 Mai 2015, 21:33

CINE E PE PRIMUL LOC ?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mario_seppona
mario_seppona  •  10 Mai 2015, 21:34
Postat de andyandrei2015 pe 10 Mai 2015, 21:33

a fost clar,ati aparut postaci antistelisti,*** a spus taz ca o sa apareti imediat ce apare o faza mai grea

a fost penalty clar pretenas! ceva mai clar decat asta chiar nu exista! si cand va vad p aici ca plangeti de arbitraj... sincer mi se face scarba!

babahuda
babahuda  •  10 Mai 2015, 21:34

campionii hotiilor ..a balturilor a tot ce nu e corect pe lumea asta ... dece trebuie coltescu s ava ajute ..asta nu inteleg ..chiajna nu arata ca isi doreste sa faca ceva in sensul de a lua macar un punct ..oricum e bine ca se duce in B si ramane rapidu in liga 1 ..scapam de o echipa satelit ..

conasu_boeru
conasu_boeru  •  10 Mai 2015, 21:34

Unde e ala care zicea de Coltescu ca fura fcsb ????!!!!!!!!! Nu am vazut asa ceva de când sunt , iar milogii astia de comentatori se intrec in penibil !!!! Bravo domne , s-au intors arbitrii pentru alt titlu !!!! Când din corner faci penalti nu ai cum pierzi !!!!

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Mai 2015, 21:34
Postat de gannicus2014 pe 10 Mai 2015, 21:34

orice arbitru , daca se considera patriot , trebuie sa dea penalty pentru FCSB etapa de etapa , pentru a contracara blaturile pe banda ale ASArdealul

asa e

randoom_._
randoom_._  •  10 Mai 2015, 21:34
Postat de d_3amon pe 10 Mai 2015, 21:33

5 penalty-uri primite in ultimele 5 meciuri de fcsb. normal ca milogii fara coloana vertebrala care sustin clona asta nu doresc decat puncte la masa verde sau meciuri castigate de arbitrii pentru ei.

***tu ai spus ca,chiajna sta capra,acuma acuzi arbitru? wtf? ori sta chiajna capra ori arbitru,nu se poate si una si alta. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

laluly_florin
laluly_florin  •  10 Mai 2015, 21:34
Postat de chronic pe 10 Mai 2015, 21:33

steaua a fost furata...era penalti si rosu!..inca un meci cand ne fura arbitrii

esti CRONIC de (P)rost!!! :")))))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

psyk3
psyk3  •  10 Mai 2015, 21:34

Hahaha a intrat gigi la butoane :))))

  • 1
  • •••
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • •••
  • 130
Comentează