Comentarii (1299)
dreak
dreak  •  10 Mai 2015, 23:21
Postat de andyandrei2015 pe 10 Mai 2015, 23:05

sa speram ca dinamo si rapid se vor desfiinta,chiar daca steaua nu mai castiga nimic niciodata,as fi mai fericit ,asemenea echipe cu asemenea ani male de suporteri nu merita sa existe Q!

Mai ***, hai sa-ti spun eu despre voi (ca nu pot sa-i bag si pe cei cu adevarat civilizati in aceeasi oala), turma asta care va dati civilizati: incepem cu infocatul suporter tweety care era sa-i rupa picioarele cameramanului; continuam cu maretul lider de galerie mustata care aduna masele pentru sustinerea neconditionata a echipei ; urmeaza ierarhic preaslavitul memelusha, care era sa-i rupa maxilarul suporterului ala care l-a contestat; . Si in frunte, maretul baci beeeecali, care s-a crezut arhanghelul pe pamant si a inceput sa imparta dreptate dupa pofta inimii. Si, cu exceptia aluia mic, consumatorul de etnobotanice, ceilalti trei s-au dus sa cugete, sa se roage si sa se reculega in loc linistit si racoros ... cu zabrele !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

billy762000
billy762000  •  10 Mai 2015, 23:20

Steaua e o echipa mica...mica de tot...nu trebuie sa se supere nimeni...si daca iei acest campionat mizerabil si te duci in UCL, unde dai de comunele din Bulgaria sau de Tarnava Mica si te umilesc, mai bine lasa-i pe altii sa se bucure si ei:)...de ce ne certam atat ??? ...si eu tin cu o echipa mai slaba decat Steaua, cum si voi tineti cu o echipa mai slaba decat ASA...nu trebuie sa ne mai suparam:)

tiberiu33
tiberiu33  •  10 Mai 2015, 23:19

VA UREZ MULTA *** DE LA CHIAJNA !!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

adriann_
adriann_  •  10 Mai 2015, 23:19
Postat de jim_raynor pe 10 Mai 2015, 23:18

jucatorii l-au lucrat pe galca! sunt asteptati la resedinta domnului "anamaria prodan" la un gratar

Mai degraba sunt asteptati s-o 'prajasca' la protap pe ***... pardon, pe impresara.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

chronic
chronic  •  10 Mai 2015, 23:19
Postat de faxx pe 10 Mai 2015, 23:17

bine le zice gabitza balint ... echipa asta (fcgazde) nu merita si nu a meritat niciodata sa inchirieze marca steaua ... asta este o echipa condusa puscriasi ingamfatzi si manelisti care ne-a facut de rusine prin europa ... echipa esta nu merita nici un stelist decat fcsb-istii aka gazdarii de la fc gazde pe care ii cauta gheorghe de bani in buzunare printr-un caractercompromis dator vandut dporta-vocea duckadam

balint e un penibil al fel si ilie...se dau specialisti si sunt ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

maresal30
maresal30  •  10 Mai 2015, 23:19
Postat de jim_raynor pe 10 Mai 2015, 23:18

jucatorii l-au lucrat pe galca! sunt asteptati la resedinta domnului "anamaria prodan" la un gratar

galca ala eun slav

fangigi
fangigi  •  10 Mai 2015, 23:19

Auzi ca i-a si bagat gigi in sedinta pe ***!:))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

oviatapentrusteaua
oviatapentrusteaua  •  10 Mai 2015, 23:18
Postat de maresal30 pe 10 Mai 2015, 23:16

o sa fie o p ,totul este regizat pt distrugerea *** de catre armata

Mafia din armata distruge si Steaua in razboiul cu ***. In ce tara din NATO si UE ai mai auzit ca o armata sa ceara marci sigle si bani de la un club de fotbal ? DOAR IN COREEA DE NORD ARMATA ARE CLUB DE FOTBAL.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

maresal30
maresal30  •  10 Mai 2015, 23:18
Postat de adriann_ pe 10 Mai 2015, 23:17

Armata l-a facut, armata il termina.

distrugerea lui gheorghe de catre armata pt ca este un ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

oviatapentrusteaua
oviatapentrusteaua  •  10 Mai 2015, 23:16
Postat de adriann_ pe 10 Mai 2015, 23:15

***/ Azi a fost decalibrata =))

Voi cersiti banii din drepturi TV, fara ei *** Rapid intra in faliment.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • •••
  • 130
Comentează