Comentarii (1299)
lysergide
lysergide  •  10 Mai 2015, 23:02

i-au batut numai *** de echipe....le-au dat si aia de la Galati numai lanterne in cap pana le-a stins lumina :)

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

blacksun_14
blacksun_14  •  10 Mai 2015, 23:02
Postat de chronic pe 10 Mai 2015, 22:59

bai jucam noi cum jucam dar prea ne fura arbitrii meci de meci....las-o in pana mea.....chiajna a ajuns de 2 ori lanca careu si le-a bagat arbitru mingea in poarta

asta e ma. Treaba e nasoala, antrenorul pare depasit, jucatorii sunt in mare parte iesiti din forma sau expirati, arbitrii ne fura, avem si ghinion. Principala problema e lotul, nu ai cu cine, nu ai calitate la jucatorii de atac in ultimii 16m.Tanase, chipciu, popa, tucudean, rusescu - astia sunt fotbalisti?Stanciu si Iancu au fost cei mai prolifici oameni de atac ai stelei in retur.Asta spune multe

1703638043196852
Eroftei Mircea Constantin  •  10 Mai 2015, 23:02

ha,ha,haaaa,*** balint spunea la pauza ca steaua mai inscrie 2-3 goluri....bravo chiajna le-ati dat o lectie de fotbal rebuturilor de la FCSB.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sir_neamt
sir_neamt  •  10 Mai 2015, 23:02

tucudean asta e cel mai slab atacant din primele 3 ligi de fotbal din romania. nare nici o treaba cu faza cu mingea sau cu orice altceva legat de fotbal.

chronic
chronic  •  10 Mai 2015, 23:02
Postat de zecs93 pe 10 Mai 2015, 23:00

mai sunt inca 3 etape, lupta nebuna la titlu !!! Targu mures are program mai greu dar speram ca se tin de cuvant fanii petrolului care au spus ca se pot da la o parte, acum FCSB joaca la brasov si e un teren f.greu !!!

program mai greu? cu echipe fara obiectiv?

eugen76_pan
eugen76_pan  •  10 Mai 2015, 23:01
Postat de zecs93 pe 10 Mai 2015, 23:00

mai sunt inca 3 etape, lupta nebuna la titlu !!! Targu mures are program mai greu dar speram ca se tin de cuvant fanii petrolului care au spus ca se pot da la o parte, acum FCSB joaca la brasov si e un teren f.greu !!!

are pe dracs!!!!..se stie ca cei de la ploiesti sunt anti fcsbisti si stelisti..o sa le dea meciul si o sa-i faca camioni pe cei de la tg mures

billy762000
billy762000  •  10 Mai 2015, 23:01
Postat de oviatapentrusteaua pe 10 Mai 2015, 22:59

VINDE PLEACA ***. *** ai vandut pt libertatea ta titlu mafiei politice care finanteaza ilegal din banii publici *** Tg Mures.

...asta e ca fabula cu Negoitza si Barboianu :)))

asc21
asc21  •  10 Mai 2015, 23:01

Dar de ce tocmai ASA Tg. Mures ? De ce n-au ales alta echipa ?

985779924765935
George Udrescu  •  10 Mai 2015, 23:01

Echipa ridicola, suporteri ridicoli. Nu meritam mai mult.

chronic
chronic  •  10 Mai 2015, 23:01

bai asta compara talpa si adiere....ai dwe capul meu

  • 1
  • •••
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • •••
  • 130
Comentează